Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Już sobotę Pogoń 04 gra dla Krystiana Rudnickiego. Do wylicytowania koszulka Grosickiego

Wielkimi krokami zbliża się ostatni mecz naszych futsalistów w tym roku. Pogoń 04 Szczecin zagra u siebie z Piastem Gliwice.
To będzie nie tylko pojedynek kandydatów do medali mistrzostw Polski, ale także spotkanie w szczytnym celu. Cały dochód zostanie przekazany dla bramkarza piłkarskiej Pogoni Krystiana Rudnickiego.

22-latek cierpi na anemię aplastyczną. Miał podejrzenie białaczki. W szpitalu spędził 200 dni, a 1 grudnia przeszedł przeszczep komórek macierzystych. Dawcą była jego siostra Anna. Teraz Krystian przechodzi trudny okres po zabiegu, jest osłabiony. Kluczowych będzie pierwszych 100 dni. Wtedy okaże się czy przeszczep się przyjął.

Wszystkie bilety na sobotni mecz (g. 15.45) kosztują 5 zł. Cała kwota zostanie przekazana dla Krystiana. Dodatkowo po 5 zł od każdego karnetu oraz pieniądze z licytacji.

W przerwie meczu zostaną przeprowadzone trzy licytacje niezwykle cennych pamiątek: piłka z podpisami reprezentantów Polski w piłce nożnej, koszulka Kamila Grosickiego z francuskiego Stade Rennes z osobistą dedykacją i koszulka meczowa Pogoni Szczecin wraz z podpisami całego zespołu. Wszystkie licytacje będą zaczynać się od 500 zł.

Bilety można kupić na stronie www.abilet.pl.

Zdjęcie Lanki Puma EVOPOWER 2.3 FG (103528) Zdjęcie Lanki Puma EVOSPEED 1.5 TRICKS FG 103597 Zdjęcie Lanki Puma EVOSPEED SL II TRICKS FG 103662
Lanki Puma EVOPOWER 2.3 FG ... Lanki Puma EVOSPEED 1.5 TRI... Lanki Puma EVOSPEED SL II T...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info


Więcej o: