Primera Division. Messi przeszedł do historii! Wielki wyczyn Argentyńczyka

Dwa jubileusze w jednym meczu? Takie rzeczy tylko z Leo Messim! Argentyńczyk w meczu ze Sportingiem Gijon zdobył dwie bramki. Pierwsza była 300. golem Messiego w La Liga, a druga 10000. golem w historii oficjalnych meczów Barcelony! Zespół Luisa Enrique pewnie pokonał na wyjeździe Sporting Gijon 3:1.

Ofensywa Barcelona kolejny raz potwierdziła wielką siłę. W meczu ze Sportingiem Gijon, Luis Enrique wypuścił na murawę magiczne trio: Leo Messiego, Luisa Suareza i Neymara. Ofensywne ustawienie przyniosło sukces już w 25. minucie. Messi ładnym strzałem zza pola karnego wyprowadził Barcelonę na prowadzenie. Dla Argentyńczyka był to 300. gol w La Liga. Messi jest pierwszym piłkarzem, który tego dokonał.

Tak wyglądała akcja z 300. golem Messiego:

Sześć minut po pierwszym trafieniu Messi jeszcze raz wpakował piłkę do siatki. Luis Suarez sprytnym podaniem odnalazł w polu karnym Argentyńczyka, a ten zdobył 10000. gola w historii oficjalnych meczów Barcelony.

To był gorący piłkarski weekend. Gwiazdy nie zawiodły. Co wymyślili internauci? [MEMY]

Czy Barcelona zdobędzie mistrzostwo Hiszpanii?