Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Primera Division. Johan Cruyff: Neymar jest problemem FC Barcelony

- Prawdziwym problemem FC Barcelony jest Neymar. Jest świetnym piłkarzem, to nie podlega dyskusji, ale nie można kupować 21. letniego piłkarza i dawać mu wyższej pensji, od piłkarzy, którzy wygrali wszystko - uważa legenda Barcy Johan Cruyff.


- Barcelona ma najlepszego piłkarza na świecie. Nikt w wieku 21. lat nie jest przecież Bogiem. W wieku 26. lat jest to możliwe, ale nie gdy masz 21 lat - dodał Holender.

Johan Cruyff do 2010 roku był honorowym prezydentem FC Barcelony, ale kiedy stery w klubie objął Sandro Rosell pozbawił go tej funkcji. Jednak Bartomeu chce ponownie nawiązać z nim kontakt.

- Dużo podróżuję, rzadko jestem w Barcelonie, dlatego nie udało nam się jeszcze porozmawiać - przyznał Cruyff.

Więcej o:
Komentarze (4)
Primera Division. Johan Cruyff: Neymar jest problemem FC Barcelony
Zaloguj się
 • sunim

  Oceniono 37 razy 25

  Neymar jest problemem nie dlatego, że dużo zarabia. Jest problemem, bo gra ch...owo i nie jest w tym sezonie w niczym leszy od Pedro czy Sancheza. O Messim nie ma nawet co wspominać.

 • maksxdd

  Oceniono 37 razy 17

  co to za beznadziejny artykuł ?

 • satrustequi

  Oceniono 11 razy 11

  I co tak mędzicie? Cruyff mówi o tym, że Neymar który ma wielki talent nie zapracował jeszcze na boisku na swoją pensję, która jest...wyższa niż ta Messiego. I to byłby problem w każdej organizacji, taka niesprawiedliwość.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX