Liga Mistrzów. Messi jednak na ławce

1 : 0
-
Leo Messi nie zagra w pierwszym składzie Barcelony w rewanżowym meczu ćwierćfinału Ligi Mistrzów z Paris Saint-Germain. Argentyńczyk usiądzie na ławce rezerwowych. Początek meczu o 20.45. Relacja na żywo na Sport.pl
Click. Boom. Amazing! Przekonajcie się, jakie to proste

W pierwszym meczu pomiędzy obiema drużynami (zakończony remisem 2:2) Messi opuścił boisko w przerwie z powodu kontuzji, której doznał podczas jednego z dryblingów. Wcześniej zdołał jednak strzelić gola.

Dzisiaj Messi trenował już z drużyną i do ostatniej chwili ważyły się losy jego występu. Ostatecznie trener Tito Vilanova postanowił, że ten usiądzie na ławce rezerwowych.

Składy drużyn:

Barcelona: Victor Valdes; Daniel Alves, Gerard Pique, Adriano, Jordi Alba; Sergio Busquets, Xavi Hernandez, Andres Iniesta; Pedro Rodriguez, Cesc Fabregas, David Villa

PSG: Salvatore Sirigu; Christophe Jallet, Thiago Silva, Alex, Maxwell; Marco Verratti, Thiago Motta; Lucas, Javier Pastore; Zlatan Ibrahimovic, Ezequiel Lavezzi