LM. Messi boi się grać z PSG, by nie odnowiła mu się kontuzja

Wciąż nie wiadomo, czy kontuzjowany w pierwszym meczu ćwierćfinału Ligi Mistrzów Leo Messi zagra w środowym rewanżu z PSG. W hiszpańskiej prasie pojawiły się informacje, jakoby Argentyńczyk obawiał się odnowienia urazu i nie chce ponosić ryzyka. Mecz na Camp Nou w środę o 20.45 - Relacja Na Żywo na Sport.pl

Sport w iPhonie? There's an app for that! ?

25-letni Messi w 38. minucie zremisowanego 2:2 meczu z PSG na Parc des Princess strzelił bramkę, ale na drugą połowę już nie wybiegł. Jak się okazało, powodem był uraz odniesiony w trakcie jednego z dryblingów zakończonych strzałem.

Badania przeprowadzone w Barcelonie wykazały naderwanie mięśnia udowego w prawej nodze. Diagnozy mówiły o 10 dniach przerwy, jednak nie wykluczały, że Messi wróci na rewanż na Camp Nou. Piłkarz wciąż jednak nie bierze udziału w treningach, a kontuzja ponoć wciąż mu dokucza.

Argentyńczyk pracował już nad swoją sprawnością po sesjach z fizykoterapeutami. W nocy z poniedziałku na wtorek został poddany kolejnym badaniom ultrasonograficznym, które miały wykazać, czy mięsień się regeneruje. Żadne wiążące decyzje wciąż jednak nie zapadły i raczej nie zapadną do środy.