Liga Mistrzów. Groźne zderzenie Pique z Valdesem [WIDEO]

W 18 minucie meczu Barcelona - Chelsea wychodzący z bramki Victor Valdes zderzył się z Gerardem Pique. Obrońca długo nie podnosił się z murawy, siedem minut później opuścił boisko.

Real - Bayern w środę od 20.45 na żywo w m.sport.pl

W 18 minucie Pique wracający do obrony za Didierem Drogbą w polu karnym zderzył się z wychodzącym z bramki Victorem Valdesem. Obrońca został niefortunnie trafiony w szyję. Długo nie podnosił się z murawy, pomocy udzielali mu lekarze.

Po chwili Pique wrócił do gry, ale na boisku wytrzymał ledwie kilka minut. W 25. minucie poprosił o zmianę, Guardiola w jego miejsce wprowadził Daniego Alvesa.

Barcelona poinformowała na swoim Twitterze, że piłkarz został odwieziony do szpitala, gdzie przejdzie szczegółowe badania. Lekarze podejrzewają wstrząśnienie mózgu.

Barcelona po pierwszej połowie prowadziła z Chelsea 2:1. W 90 minucie wyrównał Fernando Torres. Londyńczycy awansowali do finału Ligi Mistrzów dzięki wygranej w pierwszym meczu 1:0.

Finał Ligi Mistrzów 19 maja. Rywalem Chelsea będzie zwycięzca pary Real - Bayern.

Relacja Zczuba i na żywo z meczu Barcelona - Chelsea ?

Wygraj bilet na Euro 2012! Przekonaj nas, że to Ty powinieneś wnieść flagę!