Liga Mistrzów. Groźne zderzenie Pique z Valdesem [WIDEO]

W 18 minucie meczu Barcelona - Chelsea wychodzący z bramki Victor Valdes zderzył się z Gerardem Pique. Obrońca długo nie podnosił się z murawy, siedem minut później opuścił boisko.
2
Bramki: S. Busquets (35.), A. Iniesta (44.) Skład: V. Valdss - C. Puyol, G. Piqué (26. D. Alves), J. Mascherano - S. Busquets, C. Fabregas (74. S. Keita) Xavi, A. Iniesta - I. Cuenca (67. Tello), A. Sanchez, L. Messi
Chelsea
Bramki: Ramires (45.+1), F. Torres (90.+1) Skład: P. Cech - B. Ivanovic , G. Cahill (12. J. Bosingwa), J. Terry , A. Cole - J. Mikel , R. Meireles , J. Mata (58. S. Kalou), F. Lampard , Ramires - D. Drogba (80. F. Torres)
Real - Bayern w środę od 20.45 na żywo w m.sport.pl

W 18 minucie Pique wracający do obrony za Didierem Drogbą w polu karnym zderzył się z wychodzącym z bramki Victorem Valdesem. Obrońca został niefortunnie trafiony w szyję. Długo nie podnosił się z murawy, pomocy udzielali mu lekarze.

Po chwili Pique wrócił do gry, ale na boisku wytrzymał ledwie kilka minut. W 25. minucie poprosił o zmianę, Guardiola w jego miejsce wprowadził Daniego Alvesa.

Barcelona poinformowała na swoim Twitterze, że piłkarz został odwieziony do szpitala, gdzie przejdzie szczegółowe badania. Lekarze podejrzewają wstrząśnienie mózgu.

Barcelona po pierwszej połowie prowadziła z Chelsea 2:1. W 90 minucie wyrównał Fernando Torres. Londyńczycy awansowali do finału Ligi Mistrzów dzięki wygranej w pierwszym meczu 1:0.

Finał Ligi Mistrzów 19 maja. Rywalem Chelsea będzie zwycięzca pary Real - Bayern.