Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Wygraj Ligę. Kamil Herman, Maciej Kopczyński: Wspólna Drużyna na 33. kolejkę Ekstraklasy

Eksperci Wygraj Ligę: Kamil Herman i Maciej Kopczyński w wiosennej edycji prowadzą wspólny zespół. Jak im poszło w 32. kolejce Ekstraklasy? Co planują na najbliższą - 33. kolejkę i jedenastą odsłonę Wygraj Ligę?

Nowe Nagrody w Wygraj Ligę! Dołącz i Rywalizuj z Innymi

 

Przyszedł czas na podsumowanie 32. kolejki w wykonaniu wspólnej drużyny Macieja i Kamila - WyGrAjLiGoWcY. Nasza drużyna w tej kolejce zdobyła 55 punktów, przez co zanotowaliśmy niewielki spadek w klasyfikacji generalnej z 384. miejsca na 416. (spadek o zaledwie 32 miejsca).

 

W Lidze SPORT.PL z 79. miejsca spadliśmy na 260. miejsce - do lidera tracimy już 30 "oczek".

 

Nasza ekipa punktowała następująco: Zubas (2 pkt) - Mójta (-1), Hlousek (5), Maloca (6) - Jevtić (2), Paixao (14)- kpt, Małecki (5), Starzyński (2), Wolski (9), Nikolić (2), Ondrasek (9)

 

Na zbliżającą się 33 kolejkę przygotowaliśmy jedną zmianę:

 

Prezes Maciej w tej kolejce nie zrobi żadnego transferu bo nie widzi takiej potrzeby.

 

Prezes Kamil sprzedaje natomiast Malocę, który tak pauzuje w tej kolejce a jego wartość pewnie spadnie. W jego miejsce kupuje Jędrzejczyka - liczymy oczywiście tu na czyste konto plus jakąś asystę.

 

Na kapitana wybieramy R. Wolskiego - liczymy na jego bramki i asysty. Mimo, że jego występ na chwilę obecną jest niepewny.

 

Oczywiście z ostatecznymi zmianami wstrzymamy się tuż przed rozpoczęciem kolejki w razie jakiejś nieprzewidzianej kontuzji itp.

 

Zostań Prezesem i zbuduj Swoją Drużynę w Ekstraklasie!