Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Bartosz Kapustka liderem Wygraj Ligę po 26. kolejce Ekstraklasy

Za nami 26. kolejka Ekstraklasy i 5. kolejka rywalizacji w konkursie Wygraj Ligę. W edycji wiosennej do rywalizacji dołączyli także piłkarze znani z ekstraklasowych boisk. Jeden z nich, Bartosz Kapustka, po 26. kolejce Ekstraklasy zajmuje 1. miejsce w klasyfikacji generalnej Wygraj Ligę!

Dołącz do Wygraj Ligę i Rywalizuj z Piłkarzami

 

Do rywalizacji w wiosennej edycji Wygraj Ligę zaprosiliśmy profesjonalnych piłkarzy. W szranki z tysiącami Prezesów stanęli Bartosz Kapustka, Patryk Lipski, Sebastian Mila, Jakub Rzeźniczak, Tomasz Hołota a także Mateusz Klich, Marcin Krzywicki i Filip Burkhardt. Chcieliśmy Prezesom Wygraj Ligę dać możliwość rywalizacji z piłkarzami w ich ligach prywatnych i bezpośrednich pojedynkach.

 

Tymczasem piłkarze radzą sobie wyśmienicie. Bartosz Kapustka, pomocnik Cracovii i Reprezentacji Polski, po 26. kolejce Ekstraklasy (5. kolejce rywalizacji w Wygraj Ligę) jest liderem całej rozgrywki!

 

Klasyfikacja Wygraj Ligę po 26. kolejce Ekstraklasy

 

Droga na szczyt Drużyny Bartosza Kapustki


Kapustka od początku postawił na piłkarzy Cracovii i Ruchu Chorzów. W jego Drużynie znaleźli się Michał Koj, Patryk Lipski i Kamil Mazek z "Niebieskich" oraz Grzegorz Sandomierski, Jakub Wójcicki i oczywiście... Bartosz Kapustka z Cracovii.

Pomocnik zespołu z Krakowa od początku miał w składzie także Nemanję Nikolica. Napastnik Legii już w 1. kolejce Wygraj Ligę (22. Ekstraklasy) zdobył 12 punktów a dla Drużyny Kapustki 24, dzięki temu, że był jej kapitanem (punkty liczone są podwójnie).

Sam dołożył 11 punktów (Kapustka strzelił bramkę w wygranym 3:0 meczu z Górnikiem) a Jego Drużyna zdobyła łącznie 74 punkty.

 

Kapustka od początku dokonywał trafnych wyborów. Przed 23. kolejką sprowadził do zespołu Airama Cabrerę. Napastnik Korony w 23. kolejce strzelił trzy bramki i zdobył 17 punktów w Wygraj Ligę. Drużyna piłkarza zdobyła łącznie 66 punktów i pięła się w górę klasyfikacji generalnej.

 

Przed 24. kolejką do Drużyny dołączył Adam Hlousek. To kolejny dobry ruch, bo obrońca Legii w 24. kolejce strzelając bramkę zdobył 13 punktów (w Wygraj Ligę bramki obrońców są więcej warte niż pomocników czy napastników).

 

W 25. kolejce Ekstraklasy Kapustka sprowadził Szymona Pawłowskiego oraz Filipa Starzyńskiego. Obaj zaliczyli świetne występy nie tylko na boisku, ale także w Wygraj Ligę. Pomocnik Lecha zdobył 12 punktów a rozgrywający Zagłębia: 9. Drużyna Kapustki zdobyła 51 punktów.

 

Przed 26. kolejką Kapustka dokonał tylko jednej zmiany. Kontuzjowanego Szymona Pawłowskiego wymienił na Flavio Paixao. Pomocnik Lechii zdobył 20 punktów, najwięcej w wiosennej edycji Wygraj Ligę. Punkty przynieśli także Nikolić, Prijović i Hlousek z Legii (razem 24) po wygranej nad Górnikiem. W tej kolejce opłaciło się postawić na Patryka Lipskiego. Będący od początku w Drużynie Kapustki pomocnik Ruchu Chorzów zapewnił wygraną "Niebieskim" w Szczecinie strzelając dwie bramki i inkasując 13 punktów w Wygraj Ligę.

Sam Bartosz Kapustka golem w Poznaniu zdobył 7 punktów w Wygraj Ligę i jako kapitan swojej Drużynie dał 14 oczek. Razem 84 punkty przesunęły Drużynę Kapustki na pozycję lidera zabawy.

 

Nie umknęło to uwadze tego, który do wyniku znacznie się przyczynił:

 

 

 

Bartosz Kapustka jest także liderem Ligi Piłkarzy. W tabeli wyprzedza Jakuba Rzeźniczaka i Patryka Lipskiego. Zobacz klasyfikację lig i ciekawe liczby po 26. kolejce w Wygraj Ligę.

 

Każdy może rywalizować z Bartoszem Kapustką

 

Kapustka i pozostali piłkarze bawiący się w Wygraj Ligę mają swoje ligi prywatne, do których można dołączyć. Co więcej, w zabawie istnieje możliwości wyzwania innej drużyny na pojedynek. Każdego z piłkarzy można wyzwać. Jak to zrobić?

 

Czym jest Wygraj Ligę i dlaczego warto dołączyć?

 

W Wygraj Ligę możesz poczuć się jak szef prawdziwego klubu, który na co dzień ma problemy z formą piłkarzy, ich kontuzjami, brakiem pieniędzy na transfery. Ale z drugiej strony po trafnych decyzjach możesz świętować osiągnięty na boisku sukces. Przeczytaj więcej.

 

 

Zostań Prezesem i zbuduj Swoją Drużynę w Ekstraklasie!

Więcej o:
Komentarze (9)
Bartosz Kapustka liderem Wygraj Ligę po 26. kolejce Ekstraklasy
Zaloguj się
 • jarsza

  Oceniono 3 razy 3

  No ewenement - dobrze gra i zna się na piłce :) Gratulacje.

 • hgornik

  Oceniono 1 raz 1

  2735 - to moje miejsce, a Kapustkę warto mieć w składzie...

 • matteo1922

  0

  Gwiazda ekstraklasy i kadry ??? hahahhahahahahahahhahahahahahahhahahahahahahahahhahaa no nie mogę ???????????????????? dobry tytuł

 • hksr

  0

  Wygrywa bo bierze to samo co Szparagowa ;-)

 • juventusiak87

  0

  Jak by naszym nie wyszło na Euro 2016 we Francji to wiadomo już chociaż kto zastąpi Adama Nawałkę :)

 • antepavelic69

  0

  klikam w Borusia gromi..... a tu wyskakuje kapustka bartosz.Biurwa mać.

 • bonaventurajankanty

  0

  Zwyczajnie - Cracovia Pany!

 • korolog

  0

  Mi idzie słabo. Miejsce 4613

 • matteo1922

  Oceniono 3 razy -1

  Dlaczego to nie jest na pierwszej stronie gazet panie debilu redaktorze... kto pozwala na pisanie takiego czegoś.. kogo to obchodzi ... beznadzieja

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX