Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Kamil Herman, Maciej Kopczyński: Wspólna Drużyna na 24. kolejkę Ekstraklasy

Eksperci Wygraj Ligę: Kamil Herman i Maciej Kopczyński w wiosennej edycji prowadzą wspólny zespół. Jak im poszło w 23. kolejce Ekstraklasy? Co planują na najbliższą - 24. kolejkę i trzecią odsłonę Wygraj Ligę?

Nowe Nagrody w Wygraj Ligę! Dołącz i Rywalizuj z Innymi

 

Przyszedł czas na kolejne podsumowanie drużyny WyGrAjLiGoWcY - wspólnej ekipy Macieja Kopczyńskiego i Kamila Hermana.

 

Drużyna WyGrAjLiGoWcY zdobyła w tej kolejce 39pkt, które dały jej awans z 2192. miejsca na 1639. pozycję.

 

Podobno "głową muru nie przebijesz", ciężko o dobry wynik kiedy padają niespodziewane rezultaty. Cieszy jednak awans o 553 miejsca w klasyfikacji generalnej. Najwiecej punktów zdobyli dla nas: N. Nikolić - nasz kapitan (10), J. Słowik (6), J. Wójcicki (5), M. Iwański (5). Niestety reszta składu punktowała już zdecydowanie słabiej: M.Pazdan (3), N.Bille Nielsen (2), W.Dwaliszwili (2), W.Bałaszow (2), R.Morioka (2), A.Gyurcso (1), D.Jevtić (1).

 

Bogatsi o 2mln od sponsora udajemy się na zakupy:

 

Prezes Kamil: Sprzedaję M.Iwańskiego z uwagi na trudny terminarz Ruchu, a w jego miejsce nabywam S.Pawłowskiego z Lecha. To pewniak w składzie ekipy z Poznania, obrona Jagielonii w pierwszych dwóch kolejkach nie zachwycała - liczę więc na jego bramkę, lub asystę.

 

Prezes Maciej: Niestety N.Bille Nielsen nabawił się kontuzji która ma go wykluczyć z gry na około miesiąc, wymusza to jego sprzedaż. W jego miejsce zatrudniam E.Jendriska z Cracovii. Krakowianie na własnym stadionie są wyjątkowo skuteczni, powinien coś strzelić.

 

"Do trzech razy sztuka" - liczymy że zgodnie z przysłowiem nasz wspólny skład wreszcie zapunktuje na miarę naszych aspiracji.

 

Oczywiście z ostateczną decyzją co do składu wstrzymamy się do piątku w razie nieprzewidzianych urazów któregoś z piłkarzy.

 

Kika słów o wspólnym prowadzeniu drużyny przez Nas


Każdy z Nas ma co kolejkę prawo do jednego transferu i prezes, który w danej kolejce zdobędzie więcej punktów decyduje jako pierwszy kogo on kupuje a kogo sprzedaje. Ponadto ma prawo jako pierwszy wybrać sześciu zawodników do naszego teamu. Następnie ten "przegrany" z naszej dwójki nie może sprzedać zawodników wybranych przez "wygranego" i ponadto sam wybiera pięciu graczy do podstawowego składu.

 

Kapitana prezesi wybierają wspólnie a w razie braku porozumienia pierwszeństwo ma prezes, który jest wyżej w "generalce". I tak do końca edycji w Wygraj Ligę.

 

Zostań Prezesem i zbuduj Swoją Drużynę w Ekstraklasie!