Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Wygraj Ligę. Słabo zacząłeś, jeszcze nie dołączyłeś? Wciąż możesz wygrywać!

Jeżeli jeszcze nie zbudowałeś swojej drużyny w Wygraj Ligę albo na starcie nie udało Ci się jeszcze zdobyć wielu punktów... Nic straconego! Wciąż możesz wygrywać. W 2. kolejce Wygraj Ligę i 23. kolejce Ekstraklasy startuje Liga Specjalna z nagrodami. Dołącz!

Nowa Edycja Wygraj Ligę! Dołącz i Rywalizuj z Innymi

 

By punktować w 23. kolejce Ekstraklasy, stwórz Drużynę do piątku 19 lutego, do g.18

 

Czym jest Wygraj Ligę i dlaczego warto dołączyć?

 

W Wygraj Ligę możesz poczuć się jak szef prawdziwego klubu, który na co dzień ma problemy z formą piłkarzy, ich kontuzjami, brakiem pieniędzy na transfery. Ale z drugiej strony po trafnych decyzjach możesz świętować osiągnięty na boisku sukces. Przeczytaj więcej.

 

Liga Sport.pl LIVE 23. kolejka

 

W 23. kolejce rozegramy Ligę Specjalną Sport.pl LIVE, w której do wygrania jest książka "Menedżerowie. Jak myślą i pracują wielcy stratedzy piłki nożnej" Mike'a Carsona. To idealna pozycja dla Menedżerów rywalizujących w Wygraj Ligę.

 

Co więcej, każda Drużyna, która dołączy do Ligi Specjalnej otrzyma (po zakończeniu kolejki) 1 "piłkę" - wirtualną walutę, którą można wymienić na dodatkowe funkcje w Konkursie.

 

By rywalizować w Lidze Sport.pl LIVE zaloguj się na WygrajLige.sport.pl. Na stronie Twojej Drużyny pojawi się komunikat o starcie nowej rywalizacji. Wystarczy, że klikniesz "dołącz" i już mierzysz się z innymi Uczestnikami o nagrodę.

 

To nie koniec!

 

W trakcie wiosennej edycji Wygraj Ligę ruszy Puchar Wygraj Ligę, w którym do wygrania jest gotówka. Po rundzie zasadniczej, w ostatnich siedmiu kolejkach (od 31. kolejki Ekstraklasy) rywalizować będziemy w Lidze Sport.pl, także z nagrodami gotówkowymi.

W każdej z tych klasyfikacji nie liczy się dotychczasowy wynik.

 

Zostań Prezesem i zbuduj Swoją Drużynę w Ekstraklasie!

Więcej o: