Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Transferowy hit! Marcin Krzywicki przechodzi do Wygraj Ligę

To już oficjalne. Po Sebastianie Mili, Patryku Lipskim, Mateuszu Klichu, Bartoszu Kapustce i Jakubie Rzeźniczaku, drużynę Sport.pl w Wygraj Ligę wzmacnia Marcin Krzywicki. Popularny "Krzywy" stworzył już swoją drużynę w konkursie i zaprasza do rywalizacji. Możesz dołączyć do prywatnej ligi Krzywickiego bądź wyzwać Jego drużynę na pojedynek!

Czym jest Wygraj Ligę?

Wygraj Ligę to internetowy konkurs z serii piłkarskich fantasy, w którym wcielając się w rolę Prezesa Klubu, budujesz zespół z piłkarzy Ekstraklasy. W Wygraj Ligę możesz poczuć się jak szef prawdziwego klubu, który na co dzień ma problemy z formą piłkarzy, ich kontuzjami, brakiem pieniędzy na transfery. Ale z drugiej strony po trafnych decyzjach możesz świętować osiągnięty na boisku sukces. Przeczytaj więcej.

 

W Wygraj Ligę rywalizują tysiące Prezesów. W wiosennej edycji do rywalizacji dołączył już Sebastian Mila, w szranki stanął również Patryk Lipski, wyzwanie podjął Mateusz Klich a także Bartosz Kapustka oraz Jakub Rzeźniczak. Do tego grona wkracza również Marcin Krzywicki.

 

Dołącz do Ligi Krzywego

W Wygraj Ligę każdy może rywalizować w ligach prywatnych. Marcin Krzywicki zachęca do rywalizacji w Jego lidze. By dołączyć do ligi, zaloguj się na Wygraj Ligę, przejdź do zakładki Moje Ligi, wybierz ligę Zamkniętą i podaj kod dostępu: 7195cd93

 

Wyzwij Marcina Krzywickiego na Pojedynek!

To, co wyróżnia Wygraj Ligę to Wyzwania. Każdy Prezes może wyzwać innego na pojedynek i zmierzyć się w bezpośrednim pojedynku najbliższej kolejce. "Krzywy" co kolejkę przyjmie maksymalną dostępną ilość dziesięciu pojedynków.

 

Jak wyzwać Jego Drużynę? Zaloguj się na Wygraj Ligę, przejdź do zakładki Wyzwania, wybierz Szukaj Drużyn i wpisz "Drużyna Marcina Krzywickiego".

 

Więcej o wyzwaniach w tym artykule.

 

Drużyna Marcina Krzywickiego

 

W składzie Krzywickiego znaleźli się nowi zawodnicy Ekstraklasy: Ryota Morioka ze Śląska Wrocław oraz Adam Gyurcso z Pogoni Szczecin. W bramce Radosław Janukiewicz z Górnika Zabrze.

 

Drużyna Marcina Krzywickiego na 22. kolejkę Ekstraklasy

 

A Ty już masz Drużynę? Zapraszamy na nasz Facebookowy profil, gdzie publikujemy nadesłane składy.

 

Zostań Prezesem i zbuduj Swoją Drużynę w Ekstraklasie!

Więcej o: