Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Oficjalnie. Bartosz Kapustka w Wygraj Ligę

Kolejne wzmocnienie Drużyny Sport.pl. Po Sebastianie Mili, Patryku Lipskim, Mateuszu Klichu, w Wygraj Ligę zmierzy się Bartosz Kapustka. Pomocnik Cracovii stworzył już swoją drużynę w konkursie i zachęca do podjęcia wyzwania. Możesz dołączyć do prywatnej ligi Bartosza Kapustki bądź wyzwać Jego drużynę na pojedynek!

Czym jest Wygraj Ligę?

Wygraj Ligę to internetowy konkurs z serii piłkarskich fantasy, w którym wcielając się w rolę Prezesa Klubu, budujesz zespół z piłkarzy Ekstraklasy. W Wygraj Ligę możesz poczuć się jak szef prawdziwego klubu, który na co dzień ma problemy z formą piłkarzy, ich kontuzjami, brakiem pieniędzy na transfery. Ale z drugiej strony po trafnych decyzjach możesz świętować osiągnięty na boisku sukces. Przeczytaj więcej.

 

W Wygraj Ligę rywalizują tysiące Prezesów. W wiosennej edycji do rywalizacji dołączył już Sebastian Mila, w szranki stanął również Patryk Lipski, wyzwanie podjął Mateusz Klich. Teraz czas na Bartosza Kapustkę.

 

Dołącz do Ligi Bartosza Kapustki

W Wygraj Ligę każdy może rywalizować również w ligach prywatnych. Bartosz Kapustka zachęca do rywalizacji w Jego lidze. By dołączyć do ligi, zaloguj się na Wygraj Ligę, przejdź do zakładki Moje Ligi, wybierz ligę Zamkniętą i podaj kod dostępu: 1e8a1488

 

Wyzwij Bartosza Kapustkę na Pojedynek!

To, co wyjątkowe w Wygraj Ligę to Wyzwania. Każdy Prezes posiadający Drużynę może wyzwać innego na pojedynek i zmierzyć się w bezpośrednim meczu w najbliższej kolejce. Bartosz Kapustka co kolejkę przyjmie maksymalną dostępną ilość dziesięciu pojedynków.

 

Jak wyzwać Drużynę Kapustki? Zaloguj się na Wygraj Ligę, przejdź do zakładki Wyzwania, wybierz Szukaj Drużyn i wpisz "Drużyna Bartosza Kapustki".

 

Więcej o wyzwaniach w tym artykule.

 

Drużyna Bartosza Kapustki

Kapustka nie pochwalił się jeszcze składe swojej Drużyny. Ma to zrobić przed startem pierwszego meczu rundy wiosennej (piątek, 12 lutego, godz.18). Czekamy!

 

A Ty już masz Drużynę? Zapraszamy na nasz Facebookowy profil, gdzie publikujemy nadesłane składy.

 

Zostań Prezesem i zbuduj Swoją Drużynę w Ekstraklasie!

Więcej o: