Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Oficjalnie: Kolejny transfer. Mateusz Klich przechodzi do Wygraj Ligę

To już trzecie wzmocnienie Drużyny Sport.pl. Po Sebastianie Mili i Patryku Lipskim, do konkursu Wygraj Ligę dołącza Mateusz Klich. Zasila tym samym szeregi piłkarzy rywalizujących w Wygraj Ligę. Klich stworzył już swoją drużynę w konkursie i zaprasza do podjęcia wyzwania. Możesz dołączyć do prywatnej ligi Mateusza Klicha bądź wyzwać Jego drużynę na pojedynek!

Czym jest Wygraj Ligę?

Wygraj Ligę to internetowy konkurs z serii piłkarskich fantasy, w którym wcielając się w rolę Prezesa Klubu, budujesz zespół z piłkarzy Ekstraklasy. W Wygraj Ligę możesz poczuć się jak szef prawdziwego klubu, który na co dzień ma problemy z formą piłkarzy, ich kontuzjami, brakiem pieniędzy na transfery. Ale z drugiej strony po trafnych decyzjach możesz świętować osiągnięty na boisku sukces. Przeczytaj więcej.

 

W Wygraj Ligę rywalizują tysiące Prezesów. W wiosennej edycji do rywalizacji dołączył już Sebastian Mila, w szranki stanął również Patryk Lipski. Teraz wyzwanie podejmuje Mateusz Klich.

 

Dołącz do Ligi Mateusza Klicha

W Wygraj Ligę każdy może rywalizować również w ligach prywatnych. Mateusz Klich zachęca do rywalizacji w Jego lidze. By dołączyć do ligi, zaloguj się na Wygraj Ligę, przejdź do zakładki Moje Ligi, wybierz ligę Zamkniętą i podaj kod dostępu: 07765ab1

 

Wyzwij Mateusza Klicha na Pojedynek!

To, co wyróżnia Wygraj Ligę to Wyzwania. Każdy Prezes posiadający Drużynę może wyzwać innego na pojedynek i zmierzyć się w bezpośrednim meczu w najbliższej kolejce. Mateusz Klich co kolejkę przyjmie maksymalną dostępną ilość dziesięciu pojedynków.

 

Jak wyzwać Drużynę Klicha? Zaloguj się na Wygraj Ligę, przejdź do zakładki Wyzwania, wybierz Szukaj Drużyn i wpisz "Drużyna Mateusza Klicha".

 

Więcej o wyzwaniach w tym artykule.

 

Drużyna Mateusza Klicha

Klich nie zdradził nam jeszcze składu swojej Drużyny. Ma to zrobić przed startem pierwszego meczu rundy wiosennej (piątek, 12 lutego, godz.18). Czekamy!

 

A Ty już masz Drużynę? Zapraszamy na nasz Facebookowy profil, gdzie publikujemy nadesłane składy.

 

Zostań Prezesem i zbuduj Swoją Drużynę w Ekstraklasie!

Więcej o: