Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

OFICJALNIE: pierwszy transfer potwierdzony. Sebastian Mila przechodzi do Wygraj Ligę

Do końca lutego trwa okno transferowe w Ekstraklasie. Sport.pl także szuka wzmocnień swojego Zespołu. Pierwszym transferem jest Sebastian Mila, który dołączył właśnie do Wygraj Ligę. Mila założył już drużynę w konkursie i zaprasza do rywalizacji. Możesz dołączyć do prywatnej ligi Mili bądź wyzwać Jego drużynę na pojedynek!

Czym jest Wygraj Ligę?

Wygraj Ligę to internetowy konkurs z serii piłkarskich fantasy, w którym wcielając się w rolę Prezesa Klubu, budujesz zespół z piłkarzy Ekstraklasy. W Wygraj Ligę możesz poczuć się jak szef prawdziwego klubu, który na co dzień ma problemy z formą piłkarzy, ich kontuzjami, brakiem pieniędzy na transfery. Ale z drugiej strony po trafnych decyzjach możesz świętować osiągnięty na boisku sukces. Przeczytaj więcej.

 

W Wygraj Ligę rywalizują tysiące Prezesów. W wiosennej edycji do rywalizacji dołącza Sebastian Mila.

 

Dołącz do Ligi Sebastiana Mili

W Wygraj Ligę każdy może rywalizować również w ligach prywatnych. Sebastian Mila zaprasza do rywalizacji w swojej lidze. By dołączyć do ligi, zaloguj się na Wygraj Ligę, przejdź do zakładki Moje Ligi, wybierz ligę Zamkniętą i podaj kod dostępu: 73bed013

 

Wyzwij Sebastiana Milę na Pojedynek!

W Wygraj Ligę każdy Prezes może wyzwać innego na pojedynek i zmierzyć się w bezpośrednim meczu w najbliższej kolejce. Sebastian Mila przyjmie 10 pojedynków na każdą kolejkę.

 

Jak wyzwać Drużynę Sebastiana Mili? Zaloguj się na Wygraj Ligę, przejdź do zakładki Wyzwania, wybierz Szukaj Drużyn i wpisz "Drużyna Sebastiana Mili".

 

Więcej o wyzwaniach w tym artykule.

 

Drużyna Sebastiana Mili

Mila przygotował już pierwsze zestawienie na rundę wiosenną. Do startu pierwszego meczu (piątek, 12 lutego, godz.18) może jeszcze dokonać zmian.

 

W składzie nie mogło zabraknąć... Sebastiana Mili. Obok niego, z gdańskiej Lechii Adam Buksa i Jakub Wawrzyniak.  Więcej piłkarzy Lechii wybrać nie mógł - w Wygraj Ligę obowiązuje limit trzech piłkarzy z jednego klubu.

 

W ataku musiało znaleźć się miejsce dla Nemanji Nikolica. To najlepiej punktujący w Wygraj Ligę piłkarz jesieni (155 punktów!) i jednocześnie najdroższy. Przy początkowym budżecie 25 milionów wirtualnych złotych, napastnik Legii kosztuje aż 3,6 mln.

 

Wygraj Ligę

 

Zostań Prezesem i zbuduj Swoją Drużynę w Ekstraklasie!

Komentarze (9)
OFICJALNIE: pierwszy transfer potwierdzony. Sebastian Mila przechodzi do Wygraj Ligę
Zaloguj się
 • rasmus13

  Oceniono 3 razy 3

  Badziewie

 • zalep

  Oceniono 2 razy 2

  Litości. Nie wszyscy to niedorozwoje.

 • kllk1221

  Oceniono 3 razy 1

  Lecia za Mile jeszcze Slaskowi nie zaplacila a wy juz go kupujecie???

 • radek_sziwa

  Oceniono 3 razy 1

  Do fantasypremiership wam daleeeeeeeeeeeeeeeko...... Poza tym kto by się chciał podniecać polską ligą pół-amatorów, omyłkowo zwaną ekstraklasą?

 • rroarr1979

  Oceniono 3 razy 1

  Okno transferowe amatorskiej ligi piłkarskiej budzi nie lada emocje! Aż cały drżę z wrażenia na myśl o tych galaktycznych transferach!

 • jan10mar

  0

  Kto te (za przeproszeniem) pierdoły wymyśla ???

 • juventusiak87

  Oceniono 2 razy 0

  Walduś debilek cudem gra w piłkę niedorozwój.

  Mila się skończył.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX