Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Wygraj Ligę. To się może przydać

W piątek 12 lutego wznawia rozgrywki Ekstraklasa. Wraz z rundą wiosenną rozgrywek po raz kolejny zapraszamy wszystkich do rywalizacji w Wygraj Ligę - najstarszym internetowym konkursie fantasy opartym na zawodnikach z Ekstraklasy. Co warto wiedzieć przed startem nowej edycji?

Startuje Nowa Edycja Wygraj Ligę! Dołącz i Rywalizuj z Innymi

 

Czym jest Wygraj Ligę i dlaczego warto dołączyć?

W Wygraj Ligę możesz poczuć się jak szef prawdziwego klubu, który na co dzień ma problemy z formą piłkarzy, ich kontuzjami, brakiem pieniędzy na transfery. Ale z drugiej strony po trafnych decyzjach możesz świętować osiągnięty na boisku sukces. Przeczytaj więcej.

 

Dla początkujących

Jeżeli bawisz się z nami pierwszy raz, zajrzyj do poradnika opisującego, jak dołączyć do Wygraj Ligę i stworzyć Swoją Drużynę.

 

Jak tworzyć Drużynę?

Mając ograniczony budżet, nie można zbudować drużyny składającej się z samych gwiazd. Jakie strategie tworzenia zespołu w takim razie przyjąć? Zajrzyj do artykułu "Gdzie szukać podpowiedzi", który prezentuje listę miejsc, gdzie znajdują się porady.

 

Co nowego w wiosennej edycji?

W startującej właśnie edycji pojawiło się kilka nowości. Są również elementy, które wyróżniają Wygraj Ligę i są cenione przez dotychczasowych Prezesów. Zobacz listę.

 

Zostań Prezesem i zbuduj Własną Drużynę!

Więcej o: