Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Wygraj Ligę. Gdzie szukać podpowiedzi?

Ekstraklasa wznawia rozgrywki w piątek 12 lutego. Do tego czasu można budować skład w Wygraj Ligę, by punktować od początku. Gdzie szukać podpowiedzi, na kogo stawiać? Kto analizuje grę piłkarzy? Jak grają inni? Przedstawiamy listę serwisów piłkarskich, które warto śledzić w nowej edycji Wygraj Ligę.

Startuje Nowa Edycja Wygraj Ligę! Dołącz i Rywalizuj z Innymi

 

By być na bieżąco, warto śledzić nasz profil na Facebooku. To tam publikujemy najwięcej porad i składów Prezesów Wygraj Ligę.

 

Na Sport.pl w sekcji poświęconej Wygraj Ligę publikować będziemy porady i składy dziennikarzy Sport.pl: Michała Zachodnego, Pawła Wilkowicza i Daniela Markiewicza. Te artykuły będą widoczne również w sekcji aktualności na WygrajLige.sport.pl.

 

Zaglądajcie też na bloga FantasyFutbol.plJeżeli korzystacie z Facebooka, warto śledzić profil Liga Będzie Ciekawsza, który prowadzą eksperci Wygraj Ligę: Mateusz Rynans i Adrian Kwiecień. Co więcej, od tej edycji prowadzą odłam swojej strony poświęcony konkursom fantasy futbol: LBC Fantasy.

 

Wsparcie przed każdą kolejką zapewni serwis Tylko Ekstraklasa (tylkoekstraklasa.pl), który będzie publikował raporty "Nie zagra, niepewny, zagrożony" przydatne przy ustalaniu składu.

 

Warto również zaglądać na Blog AOSporcie (aosporcie.pl) - partnerów Wygraj Ligę.

 

Zostań Prezesem i zbuduj Własną Drużynę!

Więcej o: