Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Wygraj Ligę. Michał Zachodny: Zmiany będą tylko kosmetyczne

To Legia pokazała w ostatniej kolejce, jak bardzo na finiszu może liczyć się szczęście. Legia? Nie, przepraszam. Najwięcej farta miałem ja z kupnem oraz wystawieniem jako kapitana Kamila Wilczka z Piasta Gliwice.
Wciąż można zacząć i wygrywać. Rusza Liga Sport.pl

I tak bez wątpienia pobiłem swój rekord punktowy - 80 oczek w jednej kolejce. Także w idealnym momencie, bo przecież po kilku beznadziejnych tygodniach dałem się wyprzedzić Pawłowi Wilkowiczowi. Teraz w zasadzie nie mogę nic zarzucić moim zawodnikom, choć przecież dwóch w ogóle nie zagrało (Bąk i Alvarinho). Obrońcy Douglas i Konczkowski wzorowo, pomocnicy i napastnicy nieźle. A Kamil Wilczek rewelacyjnie.

Zmiany będą tylko kosmetyczne. Sprzedaję duet Zawiszy Bydgoszcz, by wprowadzić do składu Denissa Rakelsa z Cracovii, kolejnej rewelacji ostatnich tygodni w ekstraklasie, oraz Mackiewicza z Jagiellonii, który nieźle radził sobie przeciwko Legii. Wierzę, że ich pechowa porażka tylko zmobilizuje zespół Michała Probierza do jeszcze większego wysiłku w spotkaniu z Wisłą Kraków. Zwłaszcza że będą grali przy pełnych trybunach i świętując 95-lecie klubu.

Kapitanem pozostaje Kamil Wilczek, wstyd byłoby zmieniać go po tak rewelacyjnej kolejce. I chociaż największych emocji w ten weekend wszyscy spodziewają się w Gdańsku, gdzie Lechia zagra z Lechem, ja będę uważnie patrzył na Kraków (mecz Cracovii), Białystok oraz Gliwice. Wspaniale byłoby utrzymać dobrą passę i do poniedziałku przegonić nie tylko Wilkowicza, ale i Daniela Markiewicza, który ma przewagę ledwie trzech punktów.

Dołącz do ligi: Na Tablicy Zachodnego