Sport.pl

Mundial. Lewandowski stracił najwięcej na mistrzostwach. Pierwszy spadek wartości w karierze

Reprezentacja Polski zakończyła fatalny występ na mistrzostwach świata. Dużo słów krytyki padło także pod kątem Roberta Lewandowskiego, który w najnowszym notowaniu Transfermarkt.de zaliczył pierwszy spadek ceny w karierze.

Robert Lewandowski stracił najwięcej na mistrzostwach świata w Rosji. Przed mundialem dużo mówiło się o tym że Robert zmieni klub i podpisze ostatni największy kontrakt w swojej karierze. Okazuje się jednak, że nieudane mistrzostwa świata sprawiły iż zawodnik mocno stracił na zainteresowaniu. Przed mistrzostwami wszyscy zaliczali Polaka do topowych napastników na świecie, ale trzy fatalne mecze sprawiły, że pozycja Lewandowskiego w światowej hierarchii zaczęła być mocno kwestionowana.

Miedź Legnica ma nowego bramkarza. Anton Kanibołocki podpisał kontrakt

Co więcej, branżowy portal Transfermarkt.de przed mistrzostwami świata wyceniał Lewandowskiego na 90 milionów euro. Okazuje się, że po miesiącu wartość polskiego napastnika spadła do 85 milionów i jest to pierwszy w jego karierze spadek wyceny.

Bartosz Białkowski przedłużył kontrakt z Ipswich Town FC 

Spadek wyceny Roberta Lewandowskiego nie ma jednak przełożenia na jego zarobki, bo dzięki swoim wielu ruchom biznesowym Lewandowski wskoczył do setki najbogatszych Polaków, a jego majątek szacowany jest obecnie na około 350 milionów złotych.

Więcej o:

Najnowsze informacje

Komentarze (81)
Lewandowski stracił najwięcej. Pierwszy spadek ceny w karierze
Zaloguj się
 • szaja25

  Oceniono 18 razy 14

  On nie traci na wartości, tylko wraca do realnej wyceny, jeszcze nie koniec spadku.

 • buk.horror.dulszczyzna.00

  Oceniono 14 razy 12

  A jak stojo batony? Anka Lewandosko też dołuje?

 • polsilver100

  Oceniono 10 razy 10

  A co wartość Lewego miała wzrosnąć po tej katastrofie?

 • jarzebiaknaczczo

  Oceniono 9 razy 9

  Każdemu można życzyć, żeby był w swoim fachu tak wyceniany jak Lewandowski. Inna sprawa, że to zawodnik wąsko wyspecjalizowany, który od tych największych gwiazd różni się tym, że sam nie pociągnie meczu, kiedy drużynie idzie słabiej, albo ma równorzędnego przeciwnika. Ale przypuszczam, że jeszcze nawtyka bramek w Bundeslidze, pewnie zaliczy hattricki w reprezentacjach z Gruzją, Andorą, może nawet Cyprem. Takie są możliwości tego solidnego rzemieślnika w warunkach polskiej reprezentacji, która niezmiennie od trzydziestu lat stanowi zbieraninę piłkarzy drugorzędnych i trzeciorzędnych, którym od czasu do czasu w sprzyjających okolicznościach wyjdą eliminacje.

 • kwiatoslav

  Oceniono 8 razy 8

  Za chwilę kończy 30 lat, w sierpniu. Nie ma więcej niż 5 trzydziestolatków wycenianych na 85...…

  Ogromnie zatem ceniony napastnik...

 • czarnooki-kot

  Oceniono 7 razy 7

  350 000 000 zł, już ma tyle, ile normalne rodziny, wykonujące często pracę dla innych, typu lekarz, strażak, nie zarobią przez kilkadziesiąt pokoleń. A za co? Za kopanie szmacianki. Taki piękny jest ten świat.

 • sigillum.2

  Oceniono 8 razy 6

  Cytat: "bo dzięki swoim wielu ruchach biznesowych". Do PM - "polska język, to być trudna język."

 • mr.powers

  Oceniono 7 razy 5

  Podobnie bylo z miejscem polskiej reprezentacji w rankingu. Wydmuszka, nic wiecej.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX