Sport.pl

Mundial 2018. Tomasz Iwan nie będzie już dyrektorem reprezentacji Polski

Tomasz Iwan nie będzie już dyrektorem reprezentacji Polski - poinformował Krzysztof Stanowski z weszlo.com. W sztabie reprezentacji Polski ma zostać Hubert Małowiejski.

Iwan był dyrektorem reprezentacji Polski i jednym z najbliższych współpracowników Adam Nawałki. Odpowiadał za organizację pracy podczas zgrupowań: rezerwowanie hoteli, biletów dla piłkarzy, planowanie czasu wolnego. Teraz jego praca z reprezentacją Polski dobiegła końca.

Krzysztof Stanowski z portalu weszlo.com poinformował, że Iwan nie będzie już dyrektorem reprezentacji Polski. W sztabie kadry ma pozostać Hubert Małowiejski, który w sztabie Adama Nawałki odpowiadał za bank informacji.

Wcześniej Sport.pl informowało o tym, że Jerzy Brzęczek będzie współpracował w reprezentacji Polski z Tomaszem Mazurkiewiczem, swoim wieloletnim asystentem oraz z Leszkiem Dyją, trenerem przygotowania fizycznego.

Sport.pl ujawnia sztab Jerzego Brzęczka

Jerzy Brzęczek zostanie zaprezentowany w roli selekcjonera reprezentacji Polski na specjalnej konferencji prasowej, która odbędzie się 23 lipca o godz. 12.30 na PGE Narodowym w Warszawie.

***

Jerzy Dudek w sztabie Brzęczka?

Brzęczek zaskoczy powołaniem? "To moje marzenie"

Cristiano Ronaldo zaprezentowany

Więcej o:

Najnowsze informacje

Komentarze (16)
Tomasz Iwan nie będzie już dyrektorem reprezentacji Polski
Zaloguj się
 • birdy-niam-niam

  Oceniono 7 razy 7

  ojej...
  bardzo mi z tego powodu wszystko jedno...

 • buk.horror.dulszczyzna.00

  Oceniono 8 razy 6

  Dyrektor kupował bilety !!!!
  A ile zgarniał na miesiąc w formie wypłaty??

 • marc71

  Oceniono 6 razy 6

  No co wy... przecież idealnie wybrał ośrodek w Soczi, gdzie nasi trenowali tylko rano i wieczorem z powodu przeokropnych upałów. Wszyscy widzieli potem doskonałe tego efekty!

 • tomchata

  Oceniono 8 razy 6

  ...organizowal pilkarzom czas wolny hmm... Oni przeciez go nie mieli. Albo byli na planie zdjeciowym reklamy albo "ktos" organizowal browary tylnim wejsciem hotelowym. Brzeczek najwyrazniej uznal ze nie byl wystrczajaco w tym dobry.

 • 23tryt

  Oceniono 5 razy 5

  akurat on i Peszko mieli w tej kadrze inne zadania niż by to wynikało z zajmowanych "stanowisk"

 • Oceniono 4 razy 4

  Alkoholik. Wiecznie przekrwione oczy i czerwony nos. To niesamowite jak takie bełty się plątają całe życie. Nic nie umiał załatwić, nie potrafi się wysłowić. Sepleni, mamrocze i ciągle z tłustymi kudłami. Beznadziejny typ. Nie rozumiem dlaczego Nawała go trzymał, chyba tylko po to żeby się nie stoczył...

 • kalowiec

  Oceniono 2 razy 2

  Myślałem że Sławek organizował i zabezpieczał czas wolny

 • janek58kos

  Oceniono 1 raz 1

  Za wybranie 20-sto pietrowego hotelu w Soczi ,jako bazy naszych pilkarzy ,to powinien dostac jeszcze jakas kare finansowa . Wilgotno i goraco jak diabli i 7000 km do pokonania na mecze grupowe ,bylo,ze pilkarze dotarli do hotelu po meczu o piatej nad ranem..Kolumbia,z baza w Kazaniu,musiala pokonac,na mecze grupowe tych kilometrow 1200 i mecz z Polska grala u siebie.

 • placowy

  Oceniono 1 raz 1

  Ilu jeszcze takich dyrektorów jak Iwan PZPN ma zamiar zatrudniać, ??? przecież takie sprawy załatwia zaopatrzeniowiec, albo Pani Wiesia z sekretariatu--- Panie Boniek- WSTYD, -- do DYMISJI i zrobić porządek w tym grajdołku

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX