Sport.pl

Mundial 2018. Francja świętuje mistrzostwo świata [WIDEO]

Reprezentacja Francji wróciła do kraju. Mistrzowie świata świętują tytuł razem z kibicami. W kraju trwa prawdziwe szaleństwo. W paryskim metrze zmieniono nazwy stacji.

Reprezentacja Francji ograła Chorwację w wielkim finale mistrzostw świata 4:2 i drugi raz sięgnęła po najważniejsze trofeum w świecie piłki. Zespół Didiera Deschampsa jest już w kraju i świętuje tytuł mistrzów świata razem z kibicami.

Tak Francuzi bawili się na Polach Elizejskich w Paryżu:

W kraju zapanowało istne szaleństwo. W paryskim metrze zmieniono nawet nazwy stacji. Stacja 'Notre–Dame des Champs' została przemianowana na 'Notre Didier Deschamps' (Nasz Didier Deschamps). To nawiązanie do imienia i nazwiska trenera reprezentacji Francji, który stał się w kraju ojcem sukcesu reprezentacji.

***

Brzęczek zaskoczy powołaniem? "To moje marzenie"

Ronaldo zaprezentowany! "To nie był trudny wybór"

Dudek w sztabie kadry? Skomentował zaskakującą informację

Więcej o:

Najnowsze informacje

Komentarze (2)
Francja świętuje mistrzostwo świata [WIDEO]
Zaloguj się
 • atos38

  Oceniono 1 raz 1

  Mamy do czynienia z CELOWYM, ROZPLANOWANYM NA DEKADY ZALANIEM Tylko BIAŁEJ Europy Afrykańskim SZAMBEM ( youtu.be/3JbSOBGTu_s ) , Wymieszaniem Ras i ELIMINACJĄ Białej EUROPEJSKIEJ odmiany homo sapiens !!!
  To nie jest przypadek, że służby i formacje uzbrojone państw takich jak Włochy zamiast bronić granic, ściągają tysiące obcoplemiennych dziennie. ZOBACZ TO: przekopiuj: fas.st/jPCPb4
  Kolejne filmy i seriale z akcją osadzoną w europejskiej historii coraz częściej na zachodzie OBSADZAJĄ OBOWIĄZKOWO MURZYNÓW w rolach rycerzy okrągłego stołu na przykład. Coraz częściej w grach kierowanych domłodzieży, np. Call of Duty, w armii III Rzeszy pokazana jest duża ilość MURZYŃSKICH żołnierzy.
  Młodzi ludzie w świecie kultury obrazkowej wyrabiają sobie wyobrażenie o historii i jak wyglądał świat wcześniej właśnie z takich widowisk.
  A ostatnie pokolenia, które pamiętają, że Europa BYŁA europejska, DOMEM TYLKO (!!) BIAŁEGO człowieka, WŁAŚNIE NA ZACHODZIE WYMIERAJĄ !
  ZWRÓĆCIE UWAGĘ JAK SIĘ ZMIENIA IKONOGRAFIA W PRZESTRZENI PUBLICZNEJ: reklamy, katalogi, standy!
  Mimo, że produkt kierowany do polskiego odbiorcy, to coraz częściej pojawiają się na nich obowiązkowo MURZYŃSKIE postacie. (np. gazety reklamowe niemieckiego Lidl).
  MACIE SIĘ OPATRZYĆ Z TYM WIDOKIEM !
  Kraje takie jak Polska, Słowacja czy Czechy są dużym problemem z punktu widzenia realizacji takiego planu, zatem są mocno naciskane i szykanowane, by również i swoje ziemie zalać obcymi. Niezależnie od oporu, oni i tak się tu pojawiają w coraz większych ilościach, co widać na ulicach, np. Warszawy. Myślicie, że to przypadek, że jak muzuł rozjedzie ludzi, to jest to "incydent", a jak biały muzułów, to jest to "zamach terrorystyczny"? Myślicie, że zupełnym przypadkiem GW urabia ludzi, a jednocześnie Soros jest udziałowcem Agory? Kto płaci na orkiestrę ma niebagatelny wpływ na repertuar.
  NIE JEST PRZYPADKIEM RÓWNIEŻ W MEDIACH OŚMIESZANIE POLSKOŚCI, PRZYRÓWNYWANIE do "BURACTWA", "CEBULACTWA" itd.

  Nie przypadkowo STARAJĄ SIĘ ZESZMACIĆ POJĘCIE PATRIOTYZMU i przywiązanie do własnych korzeni.
  Nie przypadkowo co chwila i tu na Interii pojawiają się nawoływania przeciwko naszym i naszych dzieci interesom, starając się WZBUDZIĆ WSTYD NA BAZIE ODWOŁAŃ DO CHRZEŚCIJAŃSTWA. Myślicie, że to przypadek, że dla UE jedyni uchodźcy mogą być koloriwi, więc o Ukraińcach wolą nawet nie wspominać, albo brać Burów z RPA?

  Chcecie przetrwać i zapewnić PRZYSZŁOŚĆ WŁASNYM DZIECIOM?
  NIE OBCYM, ALE WŁASNYM?
  NIE POZWÓLCIE SIĘ URABIAĆ, nie dopuśćcie do władzy tych, którzy z ochotą ten plan będą realizować.
  A gdy przyjdzie do ostateczności, nie liczcie na władze, że Was obronią, bo ani we Francji, ani w Niemczech, ani we Włoszech, ani w Szwecji, ani nigdzie tego nie zrobiły. Wręcz przeciwnie, występowały i występują przeciwko własnym ludom. Sami będziecie musieli być w stanie swoje dzieci obronić !
  A jeśli dotarliście do końca tego długiego komentarza, to obejrzyjcie proszę zalinkowany filmik. To lepsze niż 1000 słów, by zrozumieć obecną sytuację.
  www.youtube.com/watch?v=UVoQVKXItMg

  (Kopiuj to gdzie się da. To JEST Twoja wojna)

 • true_lysander

  0

  Szalone to jest to, że spalono z tej radości kilkaset aut.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX