Sport.pl
Komentarze (37)
Reprezentacja. Probierz dla Sport.pl: Boniek lubi ryzyko, ale ma nosa do trenerów. A na najlepszych zagranicznych specjalistów i tak nas w tej chwili nie stać
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • Oceniono 2 razy 0

  BRZĘCZEK JAK I CAŁA JEGO RODZINA RAZEM Z BILETELLIM HONORU NIE MAJĄ,GDYBY MIELI HONOR TO "BĄCZEK" NIE PRZYJĄŁBY POSADY SELEKCJONERA.

 • putinolog

  Oceniono 2 razy 0

  Boniek!!!! wprowadź natychmiast limit (maksymalnie dwóch) cudzoziemców w całej kadrze wszystkich lig. I zacznij prace od podstaw. Od pracy z trampkarzami. Bez zawodników nie będzie kadry . Czy wrócimy kiedyś do systemu numerowania podstawowej jedenastki od numeru 1 do 11? Bo jak jakiekoś debila zobaczę wkrótce z numerem 1529 to strzelę w ryj.

 • lubiejakgram

  Oceniono 1 raz -1

  Probierz haha co ty w życiu osiągnąłeś? Nic , zmieniasz kluby jak rękawiczki , a wyników zero . Fachowiec mi się znalazł . Dopóki będziemy mieli takich fachowców to taktycznie będziemy odstawali zawsze . Inna sprawa , że w szkółkach grają nie ci najlepsi , tylko ci , których rodzice mają więcej kasy albo znajomości . Potem dochodzi do takich sytuacji jak na MŚ . najbardziej uzdolnione dzieciaki w Polsce nie mają szansy zaistnieć .

 • poorpoora

  Oceniono 1 raz -1

  Ktos z jajami jest potrzebny bo jaj zabraklo w Rosji. Kozaka Boniek wybral i bardzo dobrze. Z drugiej strony wolalem zeby Nawalka zostal. Jak sie trenerzy maja uczyc na bledach jak ich sie wyrzuca po porazkach? Zycze Brzeczkowi zeby to pozbieral po klesce bo druzyna jest pewnie rozbita. Jak mu sie nie powiedzie w lidze narodow albo el ME to znowu bedzie szukanie, bladzenie. Hejterzy obrzydza zycie (oby powyzdychali na raka)

 • buzhidao

  Oceniono 9 razy -1

  Pierdu, pierdu, a w 2020 znowu będzie blamaż, kolejne poszukiwania trenera i dwa lata w du/pę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX