Sport.pl
Komentarze (81)
Mundial 2018. Chorwacja - Anglia. Anglicy próbowali rozpocząć grę, kiedy Chorwaci cieszyli się z gola. Sędzia zareagował
Zaloguj się
 • vader2010

  Oceniono 30 razy 24

  "(...)jeżeli po zdobyciu bramki, na swojej połowie znajduje się przynajmniej jeden piłkarz z drużyny, która strzeliła gola, to nie można wznowić gry(...)?????????? - ktoś to potrafi mi zobrazować???? - bo z tego wynika, że żeby zacząć grę to wszyscy zawodnicy powinni być na "nie swojej" połowie....????

 • kralik111

  Oceniono 21 razy 19

  Dlaczego mlody idita nie podpisze sie swoim imieniem i nazwiskiem pod tym stekiem idiotyzmow?

 • bot23

  Oceniono 18 razy 18

  Nie ma takiego przepisu. Powielacie głupią plotkę i wprowadzacie ludzie w błąd! "Jeśli na swojej połowie znajduje się przynajmniej jeden piłkarz z drużyny, która strzeliła gola, to nie można wznowić gry". W takim razie gra nigdy nie zostanie wznowiona, bo zawodnicy wrócą na swoją połowę i sędzia nie będzie mógł gwizdnąć.

 • mr.other

  Oceniono 19 razy 15

  Przytoczony przepis to nieprawda. Plotka. Prawdziwy przepis brzmi tak, że WSZYSCY gracze obu drużyn muszą być na własnych połowach. Sprawdźcie to.

 • to_ja_tu_bylem

  Oceniono 14 razy 12

  BZDURA!!! Przepis dokładnie brzmi: "wszyscy zawodnicy muszą zająć miejsca na własnej połowie pola gry". Dodatkowo: "sędzia daje sygnał gwizdkiem". Polacam zasady gry po polsku (strona PZPN) lub po angielsku (strona FIFA)

 • qwerfvcxzasd

  Oceniono 8 razy 6

  przeciez ten niby przepis to czysty idiotyzm. czegoś nie pomyliliście?

 • Wilk Stepowy

  Oceniono 4 razy 4

  Czy ktoś jest w stanie wytłumaczyć, co oznacza ten bełkot autora? Szanowna Redakcjo GW, jako prenumerator sugeruję, żeby ktoś (poza autorem) czytał artykuły, zanim zostaną opublikowane.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX