Mundial 2018. Chorwacja - Anglia. Ryba na murawie

Niecodzienna sytuacja podczas półfinału Chorwacja - Anglia. Angielscy kibice wrzucili na murawę martwą rybę. Służby porządkowe szybko usunęły ją z boiska i gra mogła być kontynuowana.

Podczas półfinałowego meczu mistrzostw świata w Rosji doszło do niecodziennej sytuacji. Angielscy kibice wrzucili na murawę rybę. Służby porządkowe zadziałały tak szybko, że całej sytuacji nie zdążyły pokazać kamery.

- Najszybciej zareagowali fotoreporterzy, którzy uwiecznili ten jakże egzotyczny moment na zdjęciach - opisali całą sytuację angielscy dziennikarze.

Do wyłonienia finalisty mistrzostw świata potrzebna była dogrywka, a Chorwacja wygrała po golu Mandżukicia w 109 minucie.