Sport.pl

Mistrzostwa świata 2018. Danijel Subasić chciał znowu pokazać koszulkę ze zmarłym kolegą. Menadżerka kadry szybko reaguje

Furorę w internecie robi film, który został zrobiony zaraz po sobotniej wygranej Chorwacji z Rosją. Danijel Subasić znowu chciał ściągnąć bluzę bramkarską i pokazać koszulkę ze zmarłym kolegą. Zauważyła to menadżerka kadry, której reakcja podbija media społecznościowe.

Reprezentacja Chorwacji w sobotni wieczór wygrała z Rosją po serii rzutów karnych (2:2 k. 4:3). Piłkarze z Bałkanów po spotkaniu podeszli do sektora, który zajmowali chorwaccy kibice.

Do swoich fanów podszedł także Danijel Subasić, który ponownie został bohaterem meczu, kiedy obronił dwa rzuty karne, czym znacząco przyczynił się do awansu do półfinałów. Kiedy golkiper Monaco podszedł do kibiców zaczął bawić się razem z nimi, a następnie zasugerował, że znowu ściągnie bluzę, pod którą był t-shirt, przez który FIFA upomniała bramkarza.

Zauważyła to menadżerka kadry, Iva Olivari, która podeszła do Subasicia, ruchem ręki powstrzymała bramkarza, a następnie przytuliła go.

To nie pierwszy raz, kiedy Subasić chciał upamiętnić tragicznie zmarłego kolegę Hrvoje Custicia. Po meczu z Danią 33-latek również ściągnął swoją bluzę, pod którą znajdował się t-shirt ze zdjęciem przyjaciela. FIFA co prawda nie ukarała golkipera, ale ostrzegła go przed ponownym tego typu zachowaniem.

Więcej o:

Najnowsze informacje

Komentarze (81)
Mistrzostwa świata 2018. Danijel Subasić chciał znowu pokazać koszulkę ze zmarłym kolegą. Menadżerka kadry szybko reaguje
Zaloguj się
 • maelstorm1

  Oceniono 17 razy 15

  Jaja chyba sobie robicie. Od paru tygodni w komentarzach ludzie tłumaczą wam, że Ćustić nie zginąl w wypadku samochodowym, podają źródła (włączając w to zamieszczane przez was tweety), a wy z uporem maniaka powtarzacie ten sam błąd rzeczowy.

 • G C

  Oceniono 14 razy 14

  Do pana MS, autora tekstu.
  Hrvoje Ćustić
  W początkowych minutach meczu jego drużyny przeciwko HNK Cibalia w chorwackiej pierwszej lidze 29 marca 2008, Ćustić doznał poważnych uszkodzeń głowy po zderzeniu z betonową ścianą oddaloną około 3 metrów od bocznej linii wspierającej barierkę, która oddzielała murawę od trybun. Kilka sekund wcześniej, Ćustić próbował przejąć piłkę w pojedynku z przeciwnikiem, lecz wtedy obaj gracze zderzyli się i Ćustić wpadł na ścianę, uderzając w nią głową.

  Został natychmiast przetransportowany do lokalnego szpitala i został poddany operacji jeszcze tego samego wieczora. Po operacji, był w śpiączce farmakologicznej i jego stan zdrowia pozostał stabilny do 2 kwietnia 2008, kiedy na skutek infekcji szybko wzrosła jego temperatura ciała. Jego stan zdrowia natychmiast się pogorszył i wczesnym popołudniem 3 kwietnia 2008, szpital ogłosił śmierć jego mózgu o godzinie 11.51 tego dnia.(wikipedia)

 • zebrzec

  Oceniono 17 razy 13

  i co jakby pokazal? posrane to...

 • a.bozek

  Oceniono 10 razy 8

  Wytłumaczcie mi, co jest złego w koszulce z podobizną zmarłego przyjaciela? Co w tym jest niepoprawnego politycznie? A może to rodo zabrania, jako ujawnianie informacji osobistych? A może to rasizm lub szerzenie nienawiści (żywych do zmarłych lub zmarłych do żywych)?

 • cromio

  Oceniono 10 razy 4

  Jak długo jeszcze ludzie będą się onanizować globalnym biznesem pn. FIFA, UEFA itp., który nabija setki milionów garstce ludzi i który w trosce o pieprzoną poprawność polityczną, czytaj nienaruszanie biznesu, nie pozwala ludziom zachowywać się jak ludzie ale nakazuje "grać, kasować miliony i trzymać mordę w kubeł"? Rajcuje was taki goowniany biznes?

 • chris rhode

  Oceniono 10 razy 4

  FIFA dopuściła do tego turnieju w kraju który na to nie zasługuje ale kasa robi swoje a my się speramy kto ma rację a kto nie? Kasa płynie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX