Mundial 2018. Chorwacja - Anglia. Jordan Henderson nie zagra?

Mistrzostwa świata 2018. Chorwacja - Anglia. Jordan Henderson, pomocnik reprezentacji Anglii, może nie zagrać w półfinałowym meczu MŚ z Chorwacją z powodu kontuzji. Mecz w środę o 20:00. Relacja na żywo na Sport.pl

Uraz piłkarza nie jest poważny, ale sztab medyczny reprezentacji Anglii woli dmuchać na zimne.  - W ostatnich 20 minutach meczu ze Szwecją czułem lekki ból w mięśniu. Ale chyba nie jest tak źle, mam nadzieję, że wszystko skończy się dobrze - moówi Jordan Henderson.

"Bild" alarmuje. Kolejne oskarżenia o doping wśród rosyjskich zawodników

Henderson w zwycięskim 2:0 meczu ćwierćfinałowym ze Szwecją zagrał 85 minut. Zostało zmieniony przez Erica Diera. W środę o finał MŚ Anglicy zmierzą się z Chorwatami.

PSG chce kupić Philippe Coutinho. Rekordowa kwota za Brazylijczyka

Jordan Henderson talizmanem

W 30 ostatnich meczach reprezentacji Anglii w których wystąpił Jordan Henderson, Anglicy nie przegrali ani razu. Zaliczyli 23 wygrane i 7 remisów.

Chorwacja - Anglia - półfinał MŚ

Chorwacja - Anglia odbędzie się w środę o 20:00. W ćwierćfinale MŚ Chorwacja wygrała po rzutach karnych z Rosją, a Anglia pokonała 2:0 Szwecję. W drugim półfinale we wtorek o 20:00 zagra Francja z Belgią.

STUDIO MUNDIAL SPORT.PL. MUNDIAL RAPORT: Reprezentacja Anglii w półfinale MŚ! Drużyna Garetha Southgate`a przeszła oczekiwania