Sport.pl

Mundial 2018. Znaleziono przyczynę porażki Niemców? Piłkarze spędzali noce nad grami wideo

Według niemieckiego "Bilda", w trakcie zgrupowania reprezentacji Niemiec, piłkarze bardzo dużo czasu spędzali grając na konsolach wideo, szczególnie w nocy.

Po sensacyjnym odpadnięciu z rozgrywek na etapie fazy grupowej, reprezentacja Niemiec znalazła się na cenzurowanym. Do tej pory dziennikarze upatrywali przyczyn porażki w słabszej formie największych gwiazd, a także w konflikcie wewnątrz zespołu.

Konflikt w reprezentacji Niemiec. Drużyna podzielona

Według najnowszych ustaleń niemieckiego "Bilda" jedną z przyczyn słabszej formy niemieckich piłkarzy mogły być też całonocne sesje gier wideo, które piłkarze urządzali w swojej bazie mundialowej w Vatutinkach. Zawodnicy mieli grać w FIFA oraz Call of Duty.

Problem okazał się na tyle poważny, że działacze byli zmuszeni wyłączyć w całej bazie sieć internetową, by nakłonić zawodników do wyłączenia gier i odpoczynku. 

Lubisz ciekawostki sportowe i niebanalne teksty. Wypróbuj nasz nowy newsletter. Zapraszamy, Łukasz Godlewski i Janusz Sadłowski

Więcej o:

Najnowsze informacje

Komentarze (40)
Mundial 2018. Znaleziono przyczynę porażki Niemców? Piłkarze spędzali noce nad grami wideo
Zaloguj się
 • cmochall

  Oceniono 22 razy 20

  Zawsze mowiono ,ze pilkarze to male dzieci ktore dostaja za duze kieszonkowe .

 • Marwin_81

  Oceniono 9 razy 9

  Na turnieju chyba w Hiszpanii Iwan z Młynarczykiem grali w karty i to tak, że ten drugi omijał treningi i miał być nie zdolny do gry to wymyślono mu jakąś kontuzję z której się potem skrzętnie wycofano. Teraz mamy czasy internetu to i rozrywki inne.

 • heliheli

  Oceniono 7 razy 7

  z tego wniosek ze nasi to sa mistrzami tych gier wideo .... bo trenowali 3 x wiecej niz Niemcy , i na dodatek po pijaku .....

 • doktoron

  Oceniono 8 razy 6

  To grając w Call of Duty strzelali do swoich dziadków...

 • warszawiak_rodowity

  Oceniono 8 razy 6

  Oni przegrali, bo się obijali. Polacy przegrali, bo są po prostu ch...owi :)

 • tacx

  Oceniono 4 razy 4

  myślałem że jak Niemcy to będzie the World of Tanks a tu FIFKA

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX