Sport.pl
Komentarze (93)
Adrian Mierzejewski zagra w Changchun Yatai! Polak pobił transferowy rekord Australii
Zaloguj się
 • pcat

  Oceniono 14 razy 10

  Nie ma bata. Teraz to już tylko złota piłka.

 • taus

  Oceniono 24 razy 8

  Koleś zagrał ponad 40 meczów w reprezentacji i się po prostu nie sprawdził.
  Poza tym widać nie pasował do koncepcji.

 • krz16

  Oceniono 7 razy 7

  Świetnie pokierowana kariera, w topowych ligach przepadłby jak wielu, a tak to chociaz zarobi

  www.bukmajster.pl
  codziennie nowe typy bukmacherskie

 • 6nine9

  Oceniono 9 razy 7

  Najlepsi są ci wszyscy piłkarze, których nie widzieliśmy na mundialu. Skandal że Nawałka ich nie powołał.

 • kuzyn_beckenbauera

  Oceniono 8 razy 6

  Koncertowo przerżnęliśmy mundial i nie znamy dokładnych przyczyn tej klęski, bo nikt nam niczego nie umiał precyzyjnie wyjaśnić - opowieści Nawałki i piłkarzy na konferencjach prasowych były żenujące - więc teraz stawiamy diagnozy na siłę i chwytamy się każdej możliwej hipotezy. Jedną z nich jest właśnie ta, że jakby Mierzejewski pojechał, to na pewno byłoby lepiej. A pewnie wcale by nie było, bo ewidentnie szwankowały taktyka i kondycja, prawdopodobnie były też różne spory na linii Lewandowski - paru innych piłkarzy. Na taką chorobę ciut inne powołania, na przykład Mierzejewskiego, nie byłyby żadnym lekarstwem.

  Co do Mierzejewskiego jako takiego: to wyróżniający się zawodnik przeciętnych klubów ze średnich lig albo mocnych klubów z lig słabych. Ani gorszy, ani lepszy od wielu piłkarzy polskiej reprezentacji. Mógł jechać, mógł nie jechać - na jedno w sumie wychodzi. Wstydu by nie przyniósł, ale to nie jest piłkarski geniusz, który w pojedynkę odmienia jakość meczu. Zwłaszcza że - jak wyżej pisałem - kadra miała ewidentnie problemy systemowe, z każdym aspektem prowadzenia gry. Zresztą, Mierzejewski grał w reprezentacji wiele razy, nigdy nie odegrał kluczowej roli.

 • bamshe

  Oceniono 5 razy 5

  Ten Mierzejewski to jakis kolega redaktora ? Bo promowany jest caly czas. Teraz na kanwie nie udanych mistrzostw sugerujecie błąd Nawałki w nie powolaniu tego zawodnika. Rozumiem ze mialby byc on wybawieniem reprezentacji :D nie no dobry zart.

 • 2fat

  Oceniono 7 razy 5

  Udało mu się prysnąć od Wojciechowskiego bez wielkich ran.

 • kotletxxl

  Oceniono 10 razy 4

  Nie pasował do koncepcji biznesowej tej reprezentacji. Za mało zasług, za mało kampanii reklamowych, za mało meczy na ławce, za mało kontuzji i za mało ...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX