Sport.pl

Mistrzostwa świata w piłce nożnej 2018. Jan Bednarek w XI kolejki według SofaScore

Zdaniem statystycznego portalu "SofaScore" Jan Bednarek był jednym z najlepszych zawodników tej serii gier.

W czwartek zakończyła się trzecia i ostatnia kolejka fazy grupowej mistrzostw świata. Jest to bardzo dobry moment na podsumowania pierwszej części rosyjskiego mundialu, a także tej serii gier.

Wiele portali tworzy swoje zestawienia najlepszych piłkarzy trzeciej kolejki fazy grupowej. Nie inaczej zrobił statystyczny portal "SofaScore". Jest to strona na której można na bieżąco sprawdzać wyniki spotkań na całym świecie, natomiast przy najmocniejszych ligach oraz pucharach są dostępne także statystyki poszczególnych zawodników. Na ich podstawie wystawiana jest ocena zawodnika w danym meczu. Zdaniem tego serwisu jednym z takich najlepszych zawodników w tej kolejce był reprezentant Polski, Jan Bednarek.

Piłkarz Southampton zdobył bramkę w meczu przeciwko Japonii, która dała "biało-czerwonym" pierwsze i jedyne punkty na trwających mistrzostwach świata. Oprócz bramki 22-letni defensor zagrał bardzo dobre i pewnie na swojej pozycji.

Nie uszło to uwadze portalowi "SofaScore", który przyznał Polakowi ocenę 8,2 i umieścił go w najlepszej XI trzeciej kolejki fazy grupowej mistrzostw świata. Oprócz Polaka w najlepszej drużynie kolejki znaleźli się m.in. Neymar, Isco, Lionel Messi, Milan Badelj czy Thiago Silva.

Urugwaj - Portugalia. Przewidywane składy

Francja - Argentyna. Przewidywane składy

Irena Szewińska nie żyje

Irena Szewińska nie żyje. Świat sportu żegna "najwybitniejszą"

Więcej o:

Najnowsze informacje

Komentarze (43)
Mistrzostwa świata w piłce nożnej 2018. Jan Bednarek w XI kolejki według SofaScore
Zaloguj się
 • fat_horselover

  Oceniono 14 razy 10

  Fajno, doda chłopakowi pewności. Jeśli kontuzje się nie przytrafią, to będzie opoka naszej kadry przez następne 10 lat (for better or worse), więc fajnie, że zostanie mu z tego mundialu nie tylko trauma drugiej bramki z Senegalem i to jak ich wszystkich przed wejściem Glika objeżdżali James, Cuadrado i Falcao

 • bubba222

  Oceniono 10 razy 6

  a niech tam chłopak ma.zawsze to jakaś inwestycja na przyszłość...

 • Oceniono 6 razy 4

  Nasi nie wiedzieli co się dzieje ponieważ sztab nie przygotował piłkarzy na odprawie i w trakcie meczu. Nie wiedzieli, że Japonce boją się dostać kartki. Lewandowski próbował ale reszta pilnie wykonywała polecenia trenera o niskim pressingu. Żenada, wstyd, hańba. Było pocisnąć i Japonia by się rozleciała...

 • laborantkolaborant

  Oceniono 8 razy 4

  No, i dalej bedziemy trwonic ciężkie miliony na tych wyfryzowanych celebryckich leniwych przygłupów...

 • mg_0

  Oceniono 4 razy 4

  No i spoko, oby było coraz lepiej.

 • przemo1033

  Oceniono 8 razy 4

  To jak z naszą flotą morską. Podobno istnieje. Albo niezwykle ważnym porozumieniem z Izraelem, które nikogo nie interesuje na świecie. Polska sama wszczęła jakaś zadymę, sama zaczęła się układać z Izraelem jak te zadymę zamknąć. Izrael nigdy nie twierdził, że były polskie obozy zagłady. Wszyscy wiedzą, że Niemcy je utworzyli. Jaki jest sens ścigania jakiegoś dziennikarza np. z Los Angeles z podrzędnej gazety za to, że napisał polskie obozy zagłady, w których Niemcy mordowali Żydów. Tak pytam z ciekawości. Czy Polska nie ma ważniejszych rzeczy do roboty? Niedawno wróciłem z wakacji i chyba największym problemem jest kumoterstwo, piraci na drogach i ogólnie złodziejstwo i pasożytnictwo plus skomplikowane prawo , oraz coraz to nowe pomysły i obciążenia dla biznesu. Żydzi i holocaust to nie jest najważniejszy problem Polski. Jak zresztą cała ta kadra. Wszak futbol to rzecz poboczna w życiu dojrzałego społeczeństwa.

 • jagrab7

  Oceniono 5 razy 3

  Niech se jebnie zygzaka i pojdzie do bajernu

 • fajny_zajety

  Oceniono 5 razy 3

  Wkrótce zaczną się eliminacje do Euro 2020.Zastanawiam się czy w jaki sposób media i reklamodawcą znów uda się nam kibicom sprzedać produkt pod tytułem "reprezentacja Polski w piłce nożnej" będzie potrzeba masę ekspertów od owijania g... w papierek. Po tym co się wydarzyło największy strach jest o młodych piłkarzy żeby przypadkiem nie czerpali wzorców z gry naszej reprezentacji bo na każdym w-f który trwa 45 min ostatnie 15 min musieliby odpuszczać i łazić po boisku.

 • j666

  Oceniono 2 razy 2

  Chłopak miał farta, że Japsy nie włozyli nam dwóch po jego głupich stratach piłek.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX