Sport.pl

Mistrzostwa świata w piłce nożnej 2018. Dawid Błaszczykowski o nieudanej zmianie: Czym sobie zasłużył na taki brak szacunku?

W końcówce spotkania Polski z Japonią (1:0) na boisko miał wejść Jakub Błaszczykowski, jednak tej zmiany nie udało się przeprowadzić. - Czym sobie zasłużył na taki brak szacunku? - zapytał na Facebooku jego brat Dawid.

Błaszczykowski miał zaliczył 101. występ w kadrze narodowej. Czekał na wejście na boisko przy linii bocznej, ale ze względu na żenującą końcówkę w wykonaniu obu drużyn - Japończycy podawali sobie piłkę, a Polacy się temu biernie przyglądali - nie udało się przeprowadzić tej zmiany.

Adam Nawałka pokazał nawet Kamilowi Grosickiemu, by zasymulował kontuzję. Skrzydłowy reprezentacji Polski posłuchał jego rady, ale sędzia zakończył wtedy spotkanie.

- Pytam się kur... czym Sobie zasłużył na taki brak szacunku???? - zapytał na Facebooku Dawid Błaszczykowski.

Drabinka mistrzostw świata 2018

Jeżeli lubisz czytać o sporcie, to na pewno zechcesz wypróbować nasz nowy newsletter

James Rodriguez kontuzjowany. Kolumbia drży

Najnowsze informacje

Komentarze (90)
Mistrzostwa świata w piłce nożnej 2018. Dawid Błaszczykowski o nieudanej zmianie: Czym sobie zasłużył na taki brak szacunku?
Zaloguj się
 • harddy

  Oceniono 35 razy 27

  A ja się pytam co by wniósł do gry w 90 minucie? Kompletnie nic - czysta statystyka. Więc braciszku nie napinaj się.

 • strach_sie_bac

  Oceniono 24 razy 18

  "- Pytam się kur... czym Sobie zasłużył na taki brak szacunku???? "

  A ilość wejściówek na mecze zgadzała się Panie Dawidzie? Wystarczyło na rodzinę i znajomków?

 • ukw8087

  Oceniono 27 razy 17

  sam się upokorzyl ...
  Statystykę chciał robić , nie grać.
  Wejście na minutę to sobie może zrobić do WC.
  Stał jak choooyak na weselu.
  Wszyscy tacy sami , ze sztancy Adasia Nawalki.

 • kuba161048

  Oceniono 20 razy 16

  Panie Dawidzie Błaszczykowski SZACUNEK to trochę więcej niż nazwisko np. Błaszczykowski.

 • nanorobot

  Oceniono 21 razy 15

  "- Pytam się kur... czym Sobie zasłużył na taki brak szacunku???? - zapytał na Facebooku Dawid Błaszczykowski."

  A czym czytelnicy tego działu zasłużyli sobie, aby czytać wypowiedzi prymitywa, który do tego jest zbyt ograniczony intelektualnie, aby zrozumieć ideę pisania zaimków osobowych wielką literą?

 • mcguirre

  Oceniono 15 razy 13

  Panie bracie Kuby. Może lepiej, że brat nie wszedł bo wejść na 30 sekund do chyba większy obciach niż nie wejść wcale. Poza tym czym kibice zasłużyli sobie na taki brak szacunku jaki okazali im nasi reprezentanci ? Trochę pokory.

 • von-koza

  Oceniono 17 razy 13

  ano tym, że nic nie pokazał w dwóch pierwszych meczach
  co to za fikcja z tym wystawianiem na minute? wstyd i tyle Panie Drogi i lepiej juz milczeć w takich chwilach. O te 20 kafli chodzi czy cyferkę 101 meczy?

 • jarsza

  Oceniono 14 razy 12

  Przede wszystkim nie zasłużył na ten wyjazd grą. Pojechał za zasługi i skończyło się tak jak musiało.

 • kulszowa

  Oceniono 17 razy 11

  Czym sobie zasłużył ? Głupotą Nawalki, który ma ogromny przerost ambicji w stosunku do własnych umiejętności trenerskich i dobranych kamratów .Z całym szacunkiem, ale kadra narodowa to nie jest Górnik Zabrze ! Nawalka nie będąc pewny swojej posady trenera chciał się przypodobać chociaż piłkarzom tak samo miernym piłkarsko ,jak on trenersko więc powołał i wystawiał w większości już mocno zmurszałe drewienka . Dobrze ,że nie doszło do wejścia Błaszczykowskiego na boisko bo żaden szanujący się sportowiec nie powinien brać udziału w tak żenującej farsie w końcówce meczu. A pan Nawalka ? No cóż, udowodnił, że jest zwykłym ograniczonym intelektualnie głupcem narażającym zasłużonego sportowca dla polskiej piłki na śmieszność. Tym bardziej głupcem bo branie aktywnego udziału Nawalki przed kamerami w tej farsie ( wołał do piłkarza żeby się położył i udawał kontuzję ) tylko dopełnia obraz jego warsztatu trenerskiego. Mamy nadzieję, że ten żałosny akord z końcówki meczu na M.Ś A.D. 2018 to już zwieńczenie jego pracy z Narodową Kadrą raz na zawsze !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX