Sport.pl
Komentarze (49)
Mistrzostwa świata 2018. Japonia - Polska. Łukasz Fabiański: Za ostatnie minuty wielkie sorry dla kibiców
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • hera9

  Oceniono 3 razy 3

  kasa,kasa

 • darek638

  Oceniono 3 razy 3

  Dobrze, że przeprosił. Gdzie ta wypowiedź. Tuż po meczu
  podczas wywiadu dla TVP nazwał końcówkę dziwną.

 • cezar85

  Oceniono 3 razy 3

  skończyli, jak zaczęli

 • j2017

  Oceniono 4 razy 2

  Kompletna żenada. Poza Fabiańskim cala reszta kompletnie bez honoru. Ot, mierni kopacze za zbyt duże pieniądze. Jeżeli myślą, że ktokolwiek ich szanuje to się mylą. Kto ich jeszcze zechce. Panie lewandowski - 0 szacunku, przegrałeś jako człowiek i nie dorastasz do pięt piłkarzom Górskiego, i Gmocha.

 • Krzysztof T

  Oceniono 6 razy 2

  Ciekaw jestem czy znajdzie się jeden honorowy, który powie : "z Nawałką nie gram"? Ja dopóki Nawałka prowadzi reprę, jej meczy nie oglądam.

 • ajk_gierki

  Oceniono 6 razy 2

  Piłkarze napluli w twarz wszystkim kibicom, zero umiejętności, zero honoru

 • roman.wurster

  Oceniono 4 razy 2

  ..rewelacja...juz mogli na ten mundial nie jechac .
  Dla mnie reprezentacji nie ma na najblizsze 4 lata az do wymiany wiekszosci pilkarzy ...a ktorych to kazdy wie , my kibice chcemy ogladac dobre widowisko ......

 • ubrana_prawda

  Oceniono 6 razy 2

  Nie wysilaj się pan, panie milionerze. Tylko przelicz szmal za tą chałturę.

 • hera9

  Oceniono 3 razy 1

  gdy nie wiadomo o co chodzi......zawsze o kase

 • sawicki.wroc

  Oceniono 1 raz 1

  Patrz patrz obywatelu na lige Polską dziś. To nie sa czasy PRL-u lecz turniej twoich snów. Zwłaszcza że to dla twego dobra te wszystkie faule w grze.
  Tu piłek wiecej jest niż dwie.
  Pamiętacie Kochani POLSKIE ZOO?
  Ja pamiętam. Niewiele się zmieniło. Oj oj bardzo niewiele.
  Ale cóż kolejne moralne zwycięstwa przed nami.
  Do boju BIAŁO CZERWONI.
  Granice obciachu i żenady zawsze można przesunąć.
  RODACY - głosujcie na Jarosława.
  Będzie golo ale wesoło.

 • polonests

  Oceniono 1 raz 1

  Pamiętajcie, że futbol to jedyna dyscyplina sportu, gdzie nie karze się za pasywność, a "ferplejem" i "respektem" piłkarze są wycierają buzię. Nawet wybijanie piłki na aut (że niby kontuzja, że gracz cierpi) jest nadużywany i sprowadza się do kradnięcia czasu. O symulowaniu, błędach sędziego nie do naprawienia nawet szkoda pisać. Piłka nie ma też kodeksu etycznego.

 • niktalboktos

  Oceniono 3 razy 1

  Wygraliśmy i teraz obawiam się typowej polskiej pułapki myślowej czyli "jeśli dzisiaj wygraliśmy to powinniśmy w tym składzie zagrać od początku i z pewnością byśmy wyszli z grupy". Oczywiście nie wyszlibyśmy, co więcej, gdyby w tym składzie rozegrano mecz z Japonią jako pierwszy też pewnie byśmy przegrali. To takie a nie inne okoliczności spowodowały taką a nie inna grę Japończyków. Dokładnie tak samo niemiarodajne były mecze z San MArino, Litwą Armenią czy Kazachstanem. Ale w Polska to dziwny kraj i wielu kibiców omamionych tendencyjnymi opiniami "ekspertów" i dziennikarzy uwierzyło ze jesteśmy już tacy dobrzy...Ludzie, zrozumcie że w tym przypadku przed Mundialem dziennikarze działają jak doradca finansowy w banku...jakiekolwiek obligacje czy akcje by nie sprzedawał to zawsze są one najlepsze...chocby to były papiery GetBack czy Amber Gold.

 • zenekciec

  0

  Fabianski powinien zostac w kadrze a Nieszczesny niech najpierw dorosnie .

 • grazanica

  0

  Fabian,powodzenia w WHU.

 • kolega303

  Oceniono 2 razy 0

  Słuchajcie, ale zobaczcie jak wyglądają komentarze z zagranicy - bardziej wyważone, w stylu Polska prowadziła, kontrolowała, nie miała potrzeby atakować. Raczej jadą na Japonię, że taktyka ryzykowna - Senegal strzela gola i po zabawie.

  Oczywiście, mogliśmy zaatakować, ale myślę, że nasi byli w szoku i nie wiedzieli , co się do końca dzieje. Wygrywali, to dlaczego mieli cisnąć?

  Na początku też mi się to bardzo nie podobało, ale teraz inaczej na to patrzę - obce komentarze mi pomogły;)

 • fakej

  Oceniono 4 razy -2

  Nie mam nic do Fabiańskiego, ale jego tekst jest wysoce niestosowny. Przepraszać to może ktoś kto miał wpływ na to za co przeprasza. Fabiański rozgrał dobry mecz i nie ma za co przepraszać. Miał wyjść w końcówce meczu z bramki i atakować Japończyków w polu?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX