Mistrzostwa świata w piłce nożnej 2018. Nieskuteczny Batshuayi w meczu z Tunezją

Michy Batshuayi pojawił się na boisku w 68. minucie meczu z Tunezją. Zawodnik, który ostatnie pół roku spędził na wypożyczeniu w Borussii Dortmund był bardzo nieskuteczny w tym spotkaniu.

Michy Batshuayi w 68. minucie zmienił Edena Hazarda i miał wprowadzić dużo świeżości w linii ataku. Niestety dla fanów reprezentacji Belgii, zawodnik Borussii Dortmund był bardzo nieskuteczny w meczu przeciwko Tunezji (5:2).

W ciągu około 20-25 minut, podczas których znajdował się na boisku, zmarnował trzy 100-procentowe sytuacje. Jak chociażby w 79. minucie, kiedy to znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem, w okolicy 5 metra i przegrał tę rywalizacje Belg.

24-latek ostatecznie zdobył bramkę w doliczonym czasie gry, ale gdyby dołożył więcej skuteczności, jego wynik mógłby być zdecydowanie lepszy.