Sport.pl

Mistrzostwa świata 2018. Szymon Marciniak poprowadzi mecz Niemcy - Szwecja

Szymon Marciniak będzie sędzią głównym spotkania Niemiec ze Szwecją. To kolejna dobra informacja dla polskiego zespołu sędziowskiego. Mecz Niemcy - Szwecja w sobotę o godzinie 20.

Szymon Marciniak jest bardzo zapracowany na tych mistrzostwach. W sobotę dobrze poprowadził spotkanie Argentyny z Islandią, w środę był sędzią VAR w spotkaniu Urugwaju z Arabią Saudyjską. 

W czwartek FIFA ogłosiła, że Marciniak poprowadzi kolejne ważne spotkanie. Polak znów będzie arbitrem w starciu jednego z faworytów turnieju. Nasz zespół sędziowski poprowadzi niezwykle ważne spotkanie Niemiec ze Szwecją. 

Niemcy są w trudnej sytuacji, bo przegrali pierwszy mecz z Meksykiem 0:1. Z kolei Szwecja pokonała Koręę Południową (1:0) i jeśli wygra z Niemcami, to zapewni sobie awans. 

Jeżeli podobał Ci się artykuł, to na pewno spodoba Ci się nasz nowy newsletter. Zapraszamy, Łukasz Godlewski i Janusz Sadłowski

Najnowsze informacje

Komentarze (12)
Mistrzostwa świata 2018. Szymon Marciniak poprowadzi mecz Niemcy - Szwecja
Zaloguj się
 • bromborek83

  Oceniono 11 razy 9

  No proszę, a "janusze" , znawcy sędziowania i przepisów, po sobocie takie psy na nim wieszali hehe... jak to straszenie skrzywdził Argentynę, która co 10 min powinna mieć karnego...

 • niktalboktos

  0

  Relatywnie łatwy mecz do sędziowania dla Marciniaka moim zdaniem. Niemcy zazwyczaj grają dość czysto, natomiast wyrachowani Szwedzi zawsze defensywnie i przewidywalnie (niemal jak my, jednak ciut lepiej). Na drugim końcu są mecze Chorwatów i Serbów, tam zawsze dużo złośliwych fauli i nadmiar emocji.

 • chicagobull

  0

  2 druzyny z europy i sedzia z europy? Nie bylo inngo sedziego z np. z ameryki poludniowej, polnocnej, afryki czy azji.

  Ale, jak juz tam jest to mam nadzieje, ze bedzie karny dla szwecji i niemcy do domu utoruja nam droge powrotna bo Polska pojedzie zaraz po nich.

 • nocioni

  Oceniono 3 razy -1

  Po tytule myślałem, że już wiadomo, że nasz umięśniony janusz poprowadzi finał, a tymczasem po przeczytaniu artykułu rozczarowanie...No cóż - jaki janusz taki hit i viceversa :)

 • cxubmsqq1

  Oceniono 12 razy -4

  'Hitowy' wg redaktora Majchrzaka oczywiscie....

  Ze tez nawet w takich sytuacjach gazeta pompuje balona..... zenujace.... nie wystarczy wam?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX