Mistrzostwa świata w piłce nożnej 2018. Isco uratował małego ptaszka podczas meczu z Iranem

Isco uratował małego ptaszka, który znalazł się na murawie stadionu w Kazaniu.

Do zdarzenia doszło podczas jednej z przerw w trakcie pierwszej połowy meczu Hiszpanii z Iranem (1:0). Isco oraz Jordi Alba zauważyli, że po murawie przechadza się mały ptaszek.

Zawodnik Realu Madryt postanowił zainterweniować i uratować zwierzę. Dopiero za drugim podejściem udało się schwytać ptaka i przenieść go w bezpieczne miejsce za linie wydzielające plac gry.

Hiszpania wygrała z Iranem 1:0, po tym jak Diego Costa zdobył bramkę w 54. minucie spotkania. Tym samym "La Furia Roja" ma 4 punkty w grupie B po dwóch kolejkach.

Wygrana lub remis w meczu z Marokiem da zawodnikom Fernando Hierro awans do fazy pucharowej mundialu. Mecz o awans Hiszpanie zagrają 25 czerwca.

Bądź na bieżąco z informacjami sportowymi. Wszystko o mundialu i nie tylko. Zapisz się do newslettera