Sport.pl

Mistrzostwa świata w piłce nożnej 2018. Isco uratował małego ptaszka podczas meczu z Iranem

Isco uratował małego ptaszka, który znalazł się na murawie stadionu w Kazaniu.

Do zdarzenia doszło podczas jednej z przerw w trakcie pierwszej połowy meczu Hiszpanii z Iranem (1:0). Isco oraz Jordi Alba zauważyli, że po murawie przechadza się mały ptaszek.

Zawodnik Realu Madryt postanowił zainterweniować i uratować zwierzę. Dopiero za drugim podejściem udało się schwytać ptaka i przenieść go w bezpieczne miejsce za linie wydzielające plac gry.

Hiszpania wygrała z Iranem 1:0, po tym jak Diego Costa zdobył bramkę w 54. minucie spotkania. Tym samym "La Furia Roja" ma 4 punkty w grupie B po dwóch kolejkach.

Wygrana lub remis w meczu z Marokiem da zawodnikom Fernando Hierro awans do fazy pucharowej mundialu. Mecz o awans Hiszpanie zagrają 25 czerwca.

Bądź na bieżąco z informacjami sportowymi. Wszystko o mundialu i nie tylko. Zapisz się do newslettera

Więcej o:

Najnowsze informacje

Komentarze (39)
Mistrzostwa świata w piłce nożnej 2018. Isco uratował małego ptaszka podczas meczu z Iranem
Zaloguj się
 • marko_uk

  Oceniono 14 razy 14

  Ciekawe, czy ktoś zauważył i o tym kiedyś napisze, jak zawodnik Iranu - na kilka minut przed końcowym gwizdkiem, przegrywając 0:1, będąc w posiadaniu piłki, zatrzymał akcję i pokazał ręką na leżącego zawodnika rywala, myśląc, że ten potrzebuje pomocy... Tamten się podniósł, więc gra toczyła się dalej, ale takiego fair-play to ze świecą szukać wśród europejskich zespołów...

 • konto_rower_szyja

  Oceniono 5 razy 5

  Wolne tłumaczenie na polski tego akapitu:

  Aby nic jemu się nie stało zawodnik Realu Madryt postanowił złapać go. Dopiero za drugim podejściem udało się złapać zwierzątko i w ręku przeniósł go w bezpieczne miejsce za linie wydzielające plac gry.

  Mogłoby przykładowo wyglądać tak:

  Aby nic nie stało się zwierzątku, zawodnik Realu Madryt postanowił je złapać. Udało się to dopiero za drugim razem, po czym sportowiec przeniósł ptaka w bezpieczne miejsce za liniami wydzielającymi pole gry.

 • mkoziol7

  Oceniono 4 razy 4

  Kto to pisał? GImnazjalista z Ukrainy? Kiedyś trzeba było się biegle posługiwać językiem, żeby zostać dziennikarzem, dzisiaj jak widać każdy może.

 • ketjow1978

  Oceniono 3 razy 3

  Fajne

 • dra-h

  Oceniono 9 razy 3

  Isco przed kamerami trzymał ptaszka w dłoni. Wstyd.

 • joe_brody

  Oceniono 2 razy 2

  Podlot pliszki?

 • pan_willy_wonka

  Oceniono 5 razy 1

  Pytam, czyj był ten mały ptaszek?
  I na którym zdjęciu z 6 umieszczonych do tego artykułu, kompetentna gazeta go umieściła?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX