Sport.pl

Mistrzostwa świata 2018. Władimir Putin pogratulował prezydentowi Senegalu zwycięstwa z Polską

W swoim pierwszym meczu na mistrzostwach świata w Rosji, reprezentacji Polski przegrała z Senegalem (1:2). Po meczu Władimir Putin pogratulował wygranej prezydentowi Senegalu. Pochwalił również drużynę biało-czerwonych.

Putin postanowił się spotkać z prezydentem Senegalu, Mackym Sallem, w Moskwie, po zwycięstwie Senegalczyków, którzy w swoim pierwszym meczu na mistrzostwach świata wygrali z Polską 2:1. Prezydent Rosji pogratulował Sallowi udanego rozpoczęcia turnieju, a ten odwdzięczył mu się pochwałami poświęconymi organizacji MŚ.

Prezydent Rosji pozytywnie wypowiedział się również o drużynie Adama Nawałki. - Reprezentacja Polski, którą pokonali Senegalczycy, to drużyna bardzo silna, składająca się z utalentowanych graczy - przyznał Putin.

W Rosji - według pierwotnych planów - mieli również zjawić się polscy politycy. Prezydent Andrzej Duda planował wizytę na pierwszym meczu reprezentacji Polski. Ostatecznie zrezygnował jednak z wyjazdu do Rosji.

Więcej o:

Najnowsze informacje

Komentarze (31)
Mistrzostwa świata 2018. Władimir Putin pogratulował prezydentowi Senegalu zwycięstwa z Polską
Zaloguj się
 • zueoko

  Oceniono 10 razy 6

  No i? Nie mógł?

 • timo862

  Oceniono 13 razy 3

  Czekam na frustratów, którzy zaraz, w komentarzach, będą mieszać do tego politykę. :)

 • Jan Kowalski

  Oceniono 10 razy 2

  To wszystko wina Putina!!!
  Nowiczokiem w szatni nasze gwiazdory zostały podtrute, a w Soczi ultradźwięki w nocy im puszczajo!!!

 • boromir195419

  Oceniono 1 raz 1

  Gratuluje tym co przyjechali , to swiadczy o kulturze czego wielu piszacym brakuje , ba smiem twierdzic ze nie wiedza co to jest . Dobrze ze Dudy nie bylo bowiem ten sympatyczny przywdodca Rosji pewnie wyrazil by wyrazy wspolczucia .

 • rumun106

  Oceniono 1 raz 1

  Biedne Polskie WAG's nie zrobią kariery na MS jesli ,,orły" odpadną w fazie grupowej...

  ANN ??? !!! What's going now ???

 • 0

  Putin zachował się z klasą, nawet w tedy kiedy Rosjanie wygrali z Arabią Saudyjską. Inaczej niż nasz prezydent podczas meczu z Litwą, kiedy skakał jak małolat pozostawiając litewskiego "notabla". Tutaj trzeba było trochę ogłady dyplomatycznej, której jak widać do końca nie ma pan Duda.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX