Mundial 2018. Polska - Senegal. Thiago Cionek pierwszy zdobywa bramkę dla... Senegalu

Mundial 2018. Senegal pierwszy zdobywa bramkę w drugim meczu grupy H. Polacy przegrywają pierwszą połowę 0:1, w drugiej już 0:2. Krychowiak strzela pierwszą polską bramkę na mundialu!

Podsumowanie meczu Polska Senegal tutaj

Mecz na który cała Polska czekała od 12 lat nie zaczął się dla nas szczęśliwie.

Podczas meczu Polska – Senegal pierwszą bramkę zdobyli Senegalczycy.

Chwilę przed końcem pierwszej połowy Polacy strzelili samobójczą bramkę.

W 37’ na bramkę Polaków strzelił samobójczo Thiago Rangel Cionek.

Piłka odbiła się od Polskiego obrońcy, zmieniła kierunek i potoczyła się do siatki.

Do przerwy sytuacja się nie zmieniła. Na indywidualne wyróżnienie zasługuje Michał Pazdan, który znowu nam ratuje... skórę.

Najlepsza sytuacją drugiej połowy był rzut wolny wykonany przez Lewandowskiego.

Jakub Błaszczykowski  nie wyjdzie na drugą połowę, ponieważ - prawdopodobnie - ból łydki dał o sobie znać.

Na boisku melduje się Bednarek, czyli będziemy grali trójką stoperów.

Drugą bramkę zdobył Niang.

KOSZMARNY BŁĄD KRYCHOWIAKA! I NIEPOROZUMIENIE SZCZĘSNEGO I BEDNARKA! NIANG WPAKOWAŁ PIŁKĘ DO PUSTEJ BRAMKI!

Brawo Krychowiak! Trafia i zdobywa pierwszą bramkę na mundialu dla Reprezentacji Polski.

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej Rosja 2018. Mecz Polska Senegal, Moskwa, 19 czerwca 2018Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej Rosja 2018. Mecz Polska Senegal, Moskwa, 19 czerwca 2018 Fot. Andrew Medichini / AP Photo