Sport.pl

Mundial 2018. Sergio Ramos i Nacho śmieją się z Cristiano Ronaldo

Mimo zawirowań, jakie miały miejsce wokół hiszpańskiej kadry kilka dni przed rozpoczęciem mundialu, atmosfera w zespole wygląda na dobrą. Podczas poniedziałkowego treningu widać to było po zachowaniu Sergio Ramosa i Nacho.

Choć Hiszpanie przeżyli piłkarskie trzęsienie ziemi zaledwie 48 godzin przed mundialem, kiedy krajowa federacja zwolniła dotychczasowego selekcjonera Julena Lopeteguiego, piłkarze starają się skupiać na turnieju i utrzymywać w szatni dobrą atmosferę.

W pierwszym meczu fazy grupowej La Furia Roja zremisowała 3:3 po fantastycznym widowisku z Portugalią. Pierwsza bramka padła już w 3. minucie z rzutu karnego, którego sprokurował Nacho. Chociaż sam piłkarz przyznał po ostatnim gwizdku, że faulował Cristiano Ronaldo i rywalom jedenastka się należała, część jego kolegów z zespołu sugerowała, że arbiter popełnił błąd. - Cristiano ma skłonności do tego, żeby kłaść się w polu karnym - stwierdził Gerard Pique.

Z całego zajścia na poniedziałkowym treningu śmiali się Sergio Ramos i sam Nacho, którzy odtworzyli faul na Portugalczyku. Obaj zawodnicy na co dzień występują razem z Ronaldo w Realu Madryt.

 

W kolejnych starciach w ramach fazy grupowej Hiszpanie zagrają z Iranem (20.06) i Marokiem (25.06).

Więcej o:

Najnowsze informacje

Komentarze (7)
Mundial 2018. Sergio Ramos i Nacho śmieją się z Cristiano Ronaldo
Zaloguj się
 • eurotram

  Oceniono 9 razy 7

  "Cristiano ma skłonności do tego, żeby kłaść się w polu karnym"... powiedział zawodnik klubu posiadającego całą grupę nurków ;)

 • kisssmyass

  Oceniono 4 razy 4

  Hehe, kretyni nudzą się! Gdyby zawodnicy którzy najbardziej narażeni są na koszenie mieli grać superuczciwie to pewnie ich kariery byłyby tak krótkie jak żywot motylka.

 • jebnelem

  Oceniono 3 razy 1

  Prezydent Senegalu przyleciał do Moskwy. Zmobilizuje drużynę na mecz z Polską
  Ten ten, też by pojechał powąchać w szatni chłopaków ale tata mu zabronił jeździć do wroga

 • wykop_pl

  0

  Nacho się przyznał

 • bolektrolek123

  0

  He he dobre.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX