Sport.pl

Mistrzostwa świata w piłce nożnej 2018. Rosyjska deputowana namawia obywateli, aby unikali kontaktów seksualnych z kibicami z innych krajów

Rosyjski polityk namawia obywateli, by unikali kontaktów seksualnych z kibicami, którzy przyjeżdżają na mistrzostwa świata.

Przewodnicząca rosyjskiej komisji parlamentarnej wezwała Rosjan do powstrzymania się od kontaktów seksualnych z zagranicznymi fanami, którzy przyjeżdżają na mistrzostwa świata

Tamara Pletnyowa kierująca Komisją ds. Rodziny, Kobiet i Dzieci w izbie niższej parlamentu stwierdziła, że należy powstrzymać się od zachowań, które mogą mieć negatywne konsekwencje.

 - Na pewno będą dziewczęta, które spotkają różnych mężczyzn. Może wyjdą za mąż, może nie. Jeśli zajdą w ciążę, to dzieci będą cierpieć, tak jak cierpiały po Igrzyskach Olimpijskich w 1980 roku - mówi rosyjska deputowana.

STUDIO MUNDIAL SPORT.PL. Nawałka: Do tych mistrzostw podchodzę z bagażem doświadczeń i z dużą dozą optymizmu

Najnowsze informacje

Komentarze (166)
Mistrzostwa świata w piłce nożnej 2018. Rosyjska deputowana namawia obywateli, aby unikali kontaktów seksualnych z kibicami z innych krajów
Zaloguj się
 • gunston

  Oceniono 48 razy 34

  Przy takich statystykach AIDS jakie ma Rosja jest to apel całkiem słuszny. Tyle że to zagraniczni kibice powinni się bardziej obawiać kontaktów seksualnych z obywatelami rosyjskimi.

 • maciej_aszek

  Oceniono 39 razy 25

  Rosjanie to najdziwniejszy Naród świata. Ze swoim potencjałem społecznym, rozwiniętą nauką i kulturą oraz nieprzebranymi bogactwami natury powinni od wieków być w czołówce państw gdzie żyją szczęśliwi ludzie. Tymczasem nasi słowiańscy bracia wolą od zarania dziejów by ich ktoś twardą ręką trzymał za twarz i nieustannie ich okradał. Ot, bez flaszki bimbru "nie panimajesz"!

 • tygrysio_misio

  Oceniono 14 razy 8

  Oczywiście, że kontakty seksualne będą częste. Słowiańskie kobiety słyną z dbania o siebie (bardziej niż kobiety w analogicznej sytuacji finansowej na zachodzie). Słowiańscy mężczyźni wrecz przeciwnie. Do tego dochodzi połączenie uczuciowości i uległości... Przyjadą do nich mężczyźni wysocy, przystojni, zadbani... inni niż ci, których mają na co dzień.

  Jaka kobieta odmówiła by sobie odrobiny czegoś innego.. odrobiny fantazji w życiu?

 • sztucznypolak

  Oceniono 13 razy 7

  Wolanie na puszczy.

 • norbertrabarbar

  Oceniono 12 razy 6

  Spokojnie, ruskie dupeczki może i ładne
  ale o zbyt HIV łatwo bo w rosji jak w Afryce
  - suweren jest hivosceptyczny.

 • darek638

  Oceniono 4 razy 4

  "Raczej" nie posłuchają Pani Przewodniczącej.
  Młodość ma swoje prawa. Szkoda tylko, że
  dziewczyny nie będą mogły wyjechać.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX