Maciej Makuszewski nie pojedzie na MŚ do Rosji? Zszedł z murawy ze łzami w oczach

Maciej Makuszewski zszedł z murawy ze łzami w oczach. Reprezentant Polski zakończył mecz z Cracovią w 28. minucie meczu. Pierwsze diagnozy są fatalne dla reprezentanta Polski.

Maciej Makuszewski ma za sobą świetny rok. Zadebiutował w reprezentacji Polski, a w Lechu Poznań był jednym z najlepszych. Adam Nawałka i jego sztab brał go pod uwagę w kontekście wyjazdu na mistrzostwa świata do Rosji. Kontuzja w meczu z Cracovią może zniszczyć marzenia 28-letniego skrzydłowego.

Makuszewski chciał opanować piłkę, ale przypadkowo na niej stanął. Radosław Majewski przyznał w przerwie meczu, że reprezentant Polski usłyszał w kolanie solidne 'gruchnięcie'. Cała sytuacja nie wyglądała dobrze.

Maciej Makuszewski zagrał w tym sezonie w 17 meczach Lecha Poznań. Strzelił pięć goli i miał cztery asysty. Lech Poznań wygrał z Cracovią 1:0 po golu Emira Dilavera.