13.01.2018 09:38
Komentarze (17)
Zaloguj się
 • szamsziadad44

  Oceniono 4 razy 4

  Jestem ostatnią osobą, która będzie mierzyła "polskość" tudzież "pochodzeniowe kwalifikacje do gry z orłem na piersi", natomiast KAŻDY zawodnik znajdujący się przynajmniej teoretycznie w orbicie zainteresowań selekcjonera ma dwa wyjścia:
  a) TAK, chcę grać dla Polski
  b) NIE, nie chcę grać dla Polski.
  Nie ma trzeciego wyjścia. Coś takiego jak "wezmę Polskę jak nie powołają mnie do bardziej uznanej reprezentacji" całkowicie dyskwalifikuje piłkarza jako potencjalnego reprezentanta Polski. Nie chcesz, to nie. Nie zawracaj głowy. A wy, pismaki, przestańcie wspominać o takich dupkach, dla których reprezentacja to tylko sposób na promocję własnej osoby.

 • Bartosz Szewczyk

  Oceniono 3 razy 3

  Jeszcze p. Nawałka musi ich chcieć. Co najwyżej Ostrzołek wydaje się tu interesującą opcją. Kolodziejczak czuje się Francuzem, Tarkowski Anglikiem. Życzę im powodzenia, ale w kadrze chce oglądać Polaków

 • Kazimierz Kotyja

  Oceniono 3 razy 3

  Po co wałkować ten temat, chce grać to do PZPN i trenera , naprawdę nie macie oczym pisać , tylko odgrzewacie stare kotlety .

 • bangbang_69

  Oceniono 3 razy 3

  STOP farbowanym lisom. Jak czuja zysk to nagle chca byc Polakami? Spadac!!!

 • sunim

  Oceniono 2 razy 2

  Ale to smutne. Tego typu odpady drugiego sortu nam są zupełnie niepotrzebne.

 • iarna

  Oceniono 4 razy 2

  To jest takie pieprzenie jakby koleś jeden z drugim sam decydował dla kogo zagra, kiedy i za ile.
  Jak słysze typków gadających takie rzeczy, to na miejscu selekcjonera miałbym jeden komunikat: "albo jesteś ZDECTDOWANY albo nie zawracaj głowy. I powodzenia gdzie indziej."

 • kralik111

  Oceniono 1 raz 1

  Glupie, podle dziennikarskie obesrance wyszukuja farbowane lisy, a jak Nawalka ktoregos powola to przeprowadza zmasowany atak na kazdego powolanego farbowanego lista, jak mialo to juz miejsce w przypaku kazdego poprzedniego farbowanego lisa. :D

 • Łukasz Dej

  0

  Powiedział reprezentacja Polski jest dla niego na drugim miejscu. Mieliśmy już takich którym nie wyszło w ich kraju i pobiegli do polski: Bönisch, Perquis, Polański.
  A teraz nawałka zrobił rewolucje i póki co to działa. Jeśli piłkarz polak który od lat mieszka za granicą powiedziałby że czuje się polakiem i innych opcji nawet nie rozwarzał, to na lekcje polskiego i do kadry.

 • led47

  Oceniono 2 razy 0

  Nic na silę. Chce grać dla Anglii niech gra.
  A PZPN niech nie żebrze , bo sie tylko osmiesza.
  3 pokolonie emigrantow - jaki z niego Polak poza nazwiskiem

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX