Serie A. Niesamowity gol w lidze włoskiej. Internauci pod wrażeniem postawy Benevento w meczu z Milanem

Benevento zremisowało 2:2 z Milanem w meczu 15. kolejki włoskiej Serie A. To pierwszy punkt beniaminka w tym sezonie. Gola na wagę remisu strzelił dla gospodarzy... bramkarz, Alberto Brignoli w 95. minucie spotkania.
. . MARIO TADDEO/AP

Benevento 2:2 Milan

Fenomenalny mecz i gol bramkarza z 95. minuty. Jak padła bramka? Zobaczycie to na wideo poniżej.

Spójrzcie też, jak na sytuację z niedzielnego spotkania zareagowali internauci oraz trener Milanu, Gennaro Gattuso.

AC Milan coach Gennaro Gattuso AC Milan coach Gennaro Gattuso MARIO TADDEO/AP

Gennaro Gattuso

Zaraz po spotkaniu w słowach nie przebierał szkoleniowiec Milanu, Gennaro Gattuso. "Wolałbym zostać dźgnięty nożem, niż stracić tego gola" - powiedział były reprezentant Włoch.

Alberto Brignoli strzela gola Alberto Brignoli strzela gola screen

Alberto Brignoli

Po meczu wypowiedział się też sam zainteresowany, Alberto Brignoli: "Zamknąłem oczy i rzuciłem się jak bramkarz, nie jak napastnik" - powiedział bramkarz Benevento.

Rafał Stec

Po popisie bramkarza Benevento i kompromitacji Milanu wypowiadali się też dziennikarze oraz eksperci zajmujący się ligą włoską. Poniżej redaktor Rafał Stec, zadeklarowany sympatyk klubu z San Siro.

Mateusz Borek

"Ideał sięgnął bruku?" - na swoim Twitterze w kontekście Milanu pytał komentator i dziennikarz Polsatu, Mateusz Borek.

Dominik Guziak

Ciekawostki ws. historii bramkarza Benevento przekazał również komentujący ligę włoską w stacji Eleven, Dominik Guziak.

Załamany Andre Silva. Mecz AC Milan - Torino 0:0 Załamany Andre Silva. Mecz AC Milan - Torino 0:0 Fot. Antonio Calanni / AP Photo

O tym, że katastrofę Milanu w starciu z Benevento przepowiadał Łukasz Godlewski, w niedzielę przypomniał jego redakcyjny kolega ze Sport.pl :)