Polska - Litwa 4:0. Dwa gole Lewandowskiego, trafienie Kownackiego, przełamanie Błaszczykowskiego [ZAPIS RELACJI]

4 : 0

• wtorek, 12 czerwca 2018

Dziękujemy za dziś i zapraszamy na mundialowe relacje od 14 czerwca!

FB Live po meczu Polska - Litwa. Na żywo komentujemy ostatni sparing przed MŚ:

Koniec meczu. Polska pokonała Litwę 4:0 w ostatnim sparingu przed MŚ 2018.

Sędzia doliczył trzy minuty.

• 88. min.

Milik próbował strzelić z 20 metrów, ale znów uderzył obok bramki.

• 84. min.

Kolejna szansa dla Polski. Błaszczykowski do Teodoroczyka, ale ten uderzył zbyt lekko.

• 83. min.

Goooool! Błaszczykowski podszedł do jedenastki i pewnie pokonał litewskiego bramkarza.

• 81. min.

Rzut karny dla Polski. Litwin zagrał ręką. Sędzia sprawdził sytuację w systemie VAR.

• 77. min.

Krychowiak schodzi, w jego miejsce Zieliński.

• 71. min.

Gooool! Świetna akcja Polaków. Doskonałe wbiegnięcie Bereszyńskiego i odegranie do Kownackiego, któremu pozostało tylko dołożyć stopę.

• 70. min.

Błaszczykowski na boisku! Zmienia Rybusa.

• 65. min.

Gol... a jednak nie ma. Krychowiak strzelił piętką po rzucie rożnym, ale wcześniej było zagranie ręką, które wychwycił sędzia VAR.

• 60. min.
  • 58. min.

Groźna akcja Litwinów zakończona niebezpiecznym strzałem Sernasa.

• 53. min.

Ostry atak Sernasa na nogi Bereszyńskiego. Tylko żółta kartka dla Litwina.

• 52. min.

Koniec występu Jana Bednarka. W jego miejsce wchodzi Michał Pazdan.

W drugiej połowie więcej fauli niż dobrej piłki. Kontra Teodorczyka przerwana przez Litwinów.

Zmiany na drugą połowę: Teodorczyk za Lewandowskiego, Piszczek za Jędrzejczyka, a Szczęsny za Fabiańskiego.

Polska
Bramki: Lewandowski (19., 33.), Kownacki (71.), Błaszczykowski (82. - karny) Kartki: Góralski - żółta Skład: Fabiański (46. Szczęsny) - Cionek, Bednarek (53. Pazdan), Jędrzejczyk (46. Piszczek) - Bereszyński, Krychowiak (77. Zieliński), Góralski, Rybus (70. Błaszczykowski) - Kownacki, Lewandowski (46. Teodorczyk), Milik
Litwa
Kartki: Sernas - żółta Skład: Bartkus - Vaitkunas, Jankauskas (90. Mikuckis), Girdvainis, Baravykas (74. Borovskij) - Verbickas, Paulius (58. Slivka) - Novikovas, Vorobjovas, Cernych (26. Lasickas) - Sernas (73. Laukzemis)