El. M¦ 2018. Dania rozgromiła Irlandię! [ZAPIS RELACJI]

1 : 5

• wtorek, 14 listopada 2017
  • 90. min. + 2

Koniec meczu, Dania jedzie na mundial! Podsumowanie spotkania przeczytacie poniżej. Dziękujemy za ¶ledzenie relacji!

M¦ 2018. Dania ostatnim europejskim finalist±. 5-1 z Irlandi±!

Reprezentacja Danii została ostatnim europejskim finalist± M¦ 2018. Grupowi rywale Polaków pokonali Irlandię 5-1 w rewanżu (0-0 w pierwszym meczu). Niekwestionowan± gwiazd± tego meczu był Christian Eriksen.

Dwie minuty doliczone.

• 89. min.

5-1 DLA DANII! Bardzo pewny karny w wykonaniu Bendtnera.

• 89. min.

McClean faulował Bendtnera w polu karnym, bezsensowny faul.

• 89. min.

Rzut karny dla Danii!

• 86. min.

Mimo takiego wyniku nadal to Dania atakuje. Wszyscy czekaj± już na koniec tego spotkania.

• 84. min.

Ostatnia zmiana w tym meczu. Nicklas Bendtner wchodzi za Jorgensena.

• 78. min.

Zbyt mocny lob Longa, niecelne uderzenie.

• 77. min.

Sisto uderza tuż obok bramki.

• 74. min.

Ward nie zdołał przyj±ć piłki w polu karnym, a do niej dopadł z głębi pola Eriksen i potężnym strzałem nie dał szans Randolphowi! Hat-trick gwiazdy reprezentacji Danii!

• 74. min.

4-1! HAT-TRICK ERIKSENA!

• 71. min.

Ostatnia zmiana w Irlandii. Shane Long wchodzi za Ciarana Clarka - czyli obrońca za napastnika.

• 70. min.

Zmiana w duńskiej ekipie. Andreas Cornelius wchodzi za Poulsena.

• 66. min.

Wrzutka Brady'ego, ale McClean uderza głow± nad bramk±.

• 63. min.

Duńczycy znakomicie rozegrali atak pozycyjny, Sisto podał do Eriksena, który wykorzystał kilka wolnych metrów i pięknie uderzył lew± nog± tuż przy słupku bramki Randolpha. 3-1!

• 63. min.

TO JUŻ KONIEC IRLANDII! 3-1 DLA DANII!

• 59. min.

Poulsen opatrywany poza boiskiem, ale zaraz powinien wrócić do gry.

• 57. min.

Ależ akcja Christiego na skrzydle, Duńczycy zdołali jednak wybić piłkę.

• 57. min.

Randolph zatrzymuje Eriksena w dobrej sytuacji! Tempo tego meczu jest coraz wyższe, Irlandia ma coraz mniej do stracenia.

• 54. min.

Irlandia
Bramka: Duffy (6.) Skład: Randolph - Christie, Duffy, Clark (71. Long), Ward - Hendrick, Arter (46. McGeady), Meyler (46. Hoolahan), Brady, McClean - Murphy
Dania
Bramki: Christie (28., samobój), Eriksen (31., 63., 74.), Bendtner (89.) Skład: Schmeichel - Kjaer, Christensen, Bjelland - Poulsen (70. Cornelius), Delaney, Kvist, Larsen (54. Ankersen) - Eriksen - Jorgensen (84. Bendtner), Sisto