3 : 1

• wtorek, 14 listopada 2017
  • KONIEC

Wynik lepszy niż gra.

Drużyna Czesława Michniewicza wygrała z Danią 3:1. Jednak wynik nie odzwierciedla przebiegu spotkania. Bramkarz Duńczyków zawinił przy każdym golu. W końcówce spotkania honorowe trafienie zanotowali goście.

• 90. min. + 2

Koniec!

• GOOOOOOL

90. min.

A jednak! Udało się! Laursen wykorzystał błąd obrony. GOOOOOL! Nie popisał się Kopacz, który nie zablokował dośrodkowania.

• 89. min.

Duńczycy chcą strzelić honorowego gola, ale chyba ta sztuka im się już nie uda. Za dużo niedokładności w ich grze. Ale może jednak teraz spróbują? Mają rzut rożny.

• 87. min.

Przy piłce Duńczycy. Polacy bronią się niemal całym zespołem.

• 85. min.

Kopacz mógł zanotować wejście smoka, ale kopnął fatalnie! Piłka prawie wypadła na aut. I to nie bramkowy...

• 83. min.

Schodzi Szymański, wchodzi Kopacz

• 77. min.

Kasper Dolberg! Napastnik Ajaxu zmarnował bardzo dogodną okazję...

• GOOOOOOL

73. min.

GOOOL! ŚWIETNE UDERZENIE Z DYSTANSU ŻURKOWSKIEGO! Chociaż powtórki wskazują, że bramkarz Danii to nie zawodnik klasy Petera Schmeichela...

• 72. min.

Schodzi Jens Thomasen, wchodzi: Robert Skov. Zmiana także u Polaków. Oskar Zawada za Pawła Tomczyka

• 68. min.

Przycisnęli goście! Ale kapitalną interwencją popisał się Grabara.

• 65. min.

Schodzi Mads Pedersen, wchodzi Nikolai Laursen.

• 63. min.

Świetny strzał Jensena z dystansu! Piłka pofrunęła tuż nad poprzeczką!

• 60. min.

Godzina gry za nami. Mecz robi się coraz bardziej nudny. Dużo walki, przepychanek - ale to wszystko toczy się w środkowej strefie boiska.

• 56. min.

Dziczek strzelał z ostrego kąta! Ale zrobił to bardzo niecelnie.

• 54. min.

Niecelne uderzenie Ingvartsena.

• 52. min.

Viktor Tranberg wchodzi za kontuzjowanego Sorensena.

• 51. min.

Sorensen leży na boisku, jest opatrywany przez lekarzy.

• 50. min.

Gumny uderza z lewej nogi, ale tuż nad poprzeczką.

• 48. min.

Thomasen uderza obok bramki. Duńczycy oczywiście są dużo częściej przy piłce i konstruują kolejne ataki, choć w dość wolnym tempie.

Polska U-21
Bramki: Michalak (15.), Tomczyk (24.), Żurkowski (74.) Skład: Grabara - Gumny, Bednarek, Wieteska, Bochniewicz, Bartosz - Michalak, Dziczek, Żurkowski (90. Piotrowski) - Tomczyk (71. Zawada), Szymański (83. Kopacz)
Dania U-21
Bramka: Laursen (90+1.) Skład: Iversen - Sorensen (52. Tranberg), Nelsson, Rasmussen - Larsen, Thomasen (69. Skov), Jensen, Mini (64. Laursen) - Ingvarsten, Duelund - Dolberg