Sport.pl

Jakie wyzwania czekają na Brzęczka w roli selekcjonera? "Od atmosfery musi być trener, a nie Peszko"

Krzysztof Smajek, Patryk Larwiński
13.07.2018 15:50
- To nie jest tak, że za atmosferę ma odpowiadać Sławomir Peszko. Za to musi odpowiadać selekcjoner reprezentacji Polski. Dotarcie do takich zawodników jak Robert Lewandowski czy Jakub Błaszczykowski będzie kluczem do sukcesu - mówi Dominik Wardzichowski, dziennikarz Sport.pl
Komentarze (88)
Zaloguj się
 • qqben

  Oceniono 16 razy 16

  Jakub Błaszczykowski ma prawie 33 lata i zamiast się wydurniać i pokazywać że potrafi pograć 25 minut powinien po prostu z odejść z reprezentacji. A nie bić licznik i wchodzić na ostatnie dwie minuty meczów.

 • krzysztof_ptk

  Oceniono 22 razy 16

  Za atmosferę musi odpowiadać..A za bilety dla żon musi odpowiadać inny.
  Powróćmy jednak do faktów To była najgorsza drużyna tych mistrzostw. Nic nie umiała.

 • szaja25

  Oceniono 18 razy 14

  Należałoby odchudzić kadrę o 50% i dobrać młodzieży, wtedy można budować fundamenty. Z tych obecnych już się drużyny nie poskłada, bo co to za kadra, jak w klubach ławy grzeją, a tu gwiazdami są.

 • kataryniarski

  Oceniono 19 razy 11

  Najważniejsze, znaleźć 8 do 11 piłkarzy, którym będzie chciało się grac na boisku, a nie w reklamach...

  Podziękować przebrzmiałym gwiazdom i tym gwiazdom niespełnionym i ODMŁODZIĆ kadrę.

 • race444

  Oceniono 9 razy 7

  Przeciez oni wszyscy tacy sami: poprostu mafia, kolesie, imprezy, balangi, reklamy a pilka nozna to im tylko przeszkadzala.

 • elwirkka

  Oceniono 9 razy 7

  Panie specjalisto dziennikarzu, jak nowy trener MUSI oprzeć kadrę na Krychowiaku, to proponuję żeby nie rozpakowywał walizki, a pan zaczął prowadzić blog o gotowaniu.

 • d33mariusz

  Oceniono 12 razy 6

  Nawałka znalazł się pod zbyt dużym wpływem Lewandowskiego i spółki, nie poradził sobie z tym. W dużej mierze ten skład złożony z graczy rezerwowych i starych oraz o kontuzjowanych to było dzieło Lewandowskiego. Nawałka pozwolił mu na zbyt wiele. Lewandowski okazał się miernym graczem, zwalił za wszystko publicznie winę na kolegów. Nie powinien więcej być kapitanem. A jeśli nie podporządkuje się nowemu trenerowi to wynocha z kadry.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX