Sport.pl

Kadra ma nowego selekcjonera. "Brzęczek urodził się z charyzmą. Gwizdnął i szli za nim jak potulne baranki"

Krzysztof Smajek
12.07.2018 19:19
Jerzy Brzęczek zastąpi Adama Nawałkę w roli selekcjonera kadry. Zbigniew Boniek zaskoczył swoim wyborem, bo w mediach wśród kandydatów na następcę Nawałki wymieniani byli głównie zagraniczni trenerzy. - Wybór Jerzego Brzęczka jest równie ryzykowny, jak postawienie na Adama Nawałkę przed pięcioma laty - mówi Adam Godlewski, publicysta dziennika 'Sport'.
Więcej o:
Komentarze (27)
Zaloguj się
 • mietekkowalski

  Oceniono 4 razy 4

  Wejdźcie sobie na jakikolwiek portal i o wyborze Brzeczka poczytać tylko tłumaczenia dlaczego warto zaufać... Warto zapamiętać nazwiska tych dziennikarzy! Jak dojdzie do kolejnego blamażu reprezentacji właśnie dziennikarze powinni być jechani przez kibiców na równi z piłkarzami i trenerem! Oczywiście może coś się udać Brzęczzkowi, ale to nie zmienia faktu, iż dzisiaj ten wybór to kompletna żenada, a żaden pismak nie ma jaj, żeby to napisać.

 • gasss12

  Oceniono 6 razy 4

  Asystentem selekcjonera bedzie koles ktory prowadzil takie tuzy jak Unia Janikowo, Jarota Jarocin czy Sokol Kleczew!To jest jakis kabaret!

 • wujek_dobra_rada6

  Oceniono 5 razy 3

  To jest taki 'brzęczek' na miarę naszych możliwości!

 • poppers68

  Oceniono 3 razy 3

  W innym miejscu tej platformy pisałem, że jeśli nie znajdziesz dobrze płatnej pracy w Polsce. Innej niż stanowisko robotniczo-produkcyjne i do tego dobrze płatnej. Nie znadziesz jej jeśli nie masz w HR kuzyna, siostry szwagra lub kogokolwiek pracującego w danej firmie a mającego układy w centrali.
  Widzę po ruchach w kadrze narodowej, że to chyba takie typowo polskie.....
  Nie kwalifikacje twarde czy miękkie, nieważne doświadczenia i sukcesy. Ważne, że " ktoś komuś kogoś" podsunie skutecznie.

 • dr_dundersztyc

  Oceniono 2 razy 2

  Nie wierzmy w to co piszą dziennikarze. Bo wszystkie te tłumaczenia, dlaczego wujek Błaszczykowskiego jest trenerem to już znowu urabianie kibiców. A prawda jest taka, że Brzęczek to jakaś żenada. Zerowe doświadczenie, rok pracy jako trenera Wisły Płock, nawet wśród marnych polskich trenerów są dużo lepsi.

 • kalowiec

  Oceniono 2 razy 2

  Rudy dobrze kombinuje, bierze swojaka, bez historii, bez warsztatu, wiec nie będzie wymagał, nie będzie się rzucał, nie będzie żądał itd. czyli święty spokój na kolejny rok, dwa, aby do wyborów....

 • dawno.urodzony

  Oceniono 2 razy 2

  Jedno jest pewne... z takim nazwiskiem światowej kariery nie zrobi

 • dvla

  Oceniono 4 razy 2

  Polski Piłkarski Poker. Kasa się musi zgadzać.

  Zagraniczny trener ma sumienie i nie pasuje do tego bagna

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX