Sport.pl
Komentarze (53)
Polska awansuje na rekordowe miejsce w rankingu FIFA!
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • fletniapana

  Oceniono 2 razy 0

  a kiedyś Czechy (a może Czechosłowacja) były na pierwszym miejscu

 • bredah

  Oceniono 2 razy 0

  Coś pięknego, czekam na więcej!

 • slepy_max11

  0

  Śmieszne, jak polska była na 67 miejscu to pisali, że ranking jest nie miarodajny itd. teraz jest cacy.

 • zebrzec

  Oceniono 1 raz -1

  proponuję nie grać w ogóle meczy żadnych:)....a tak na serio im mniej towarzyskich, gdzie wszyscy olewaja taki spotkanie tym lepiej, bo jak widac od roku jak przegalismy jakis towarzyski z Holandia to nie rpzegrywamy. I dobrze bedziemy rozstawieni!:)

 • Magda

  Oceniono 1 raz -1

  Jak Polska w rankingu kilka lat temu regularnie spadała (nawet na 78 miejsce) to pisali, że ranking nie ma znaczenia, nic nie znaczy itd. Jak nagle zajmujemy zadziwiająco wysokie miejsca to ranking jest wyrocznią. Widocznie punkt widzenia w tym przypadku szczególnie zależy od punktu siedzenia.

 • kacperdam

  Oceniono 3 razy -1

  Po co się tak ekscytować tymi rankingami? Każdy dobrze wie, że rankingi nie grają. Rozumiem fajnie jest jak polska gdzieś odnosi sukcesy no ale pisanie przed faktem jest chyba troche głupie.

 • freesystemtheory

  Oceniono 2 razy -2

  Dawniej, gdy Polska okupowała 60 miejsce wszyscy mówili, ze ten ranking jest guzik wart. teraz podniecają się jak nie wiem co. jakoś tego rankingu pokazuje chociażby miejsce 4, a na nim tytani piłki Chile :) Przyjdą Mistrzostwa Świata i Chile będzie dostarczalo punktu druzynom europejskim, a nawet azjatyckim. Taki to ranking...punkciki za zwycięstwa z druzynami jak Trinidad Tobago czy Vanuatu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX