Sport.pl

Brazylia - Niemcy. Hummels: Nie chcieli¶my upokorzyć rywali

Mats Hummels przyznał w rozmowie z "Mirrorem", że w przerwie półfinałowego meczu z Brazyli± niemieccy kadrowicze ustalili, że spróbuj± nie upokarzać podopiecznych Luiza Felipe Scolariego. - Ważne jest, by okazywać rywalowi szacunek i nie prezentować jakich¶ "magicznych" zagrań czy czego¶ w tym stylu - powiedział obrońca finalistów mundialu.
Relacje Z Czuba i Na Żywo ze wszystkich meczów M¦ na Sport.pl oraz w aplikacji Sport.pl LIVE na smartfony >>

Już po pierwszych 45 minutach wtorkowego półfinału Niemcy prowadzili z Brazyli± 5:0 i mogli być praktycznie pewni awansu do najważniejszego meczu w ¶wiatowym futbolu. W szatni piłkarze Joachima Loewa ustalili, że nie będ± prezentować żadnych efektownych zagrań, które mogłyby jeszcze bardziej pogr±żyć rywali.

- Powiedzieli¶my sobie jasno, że musimy pozostać skoncentrowani i że nie będziemy próbować ich upokorzyć. To nie jest co¶, co trzeba pokazywać na boisku - powiedział Hummels cytowany przez angielski dziennik.

- Swojemu rywalowi trzeba okazać szacunek, bardzo ważne, że to zrobili¶my. Nie próbowali¶my prezentować jakich¶ "magicznych" zagrań czy czego¶ w tym stylu. Po prostu grali¶my swoje przez dziewięćdziesi±t minut - dodał Hummels.

Obrońca Borussii Dortmund przyznał także, że zdaje sobie sprawę, iż gra w jednej z najlepszych reprezentacji na ¶wiecie, i nie ma znaczenia, z kim Niemcy spotkaj± się w finale. - Je¶li w niedzielę przegramy, to pokonanie Brazylii nie będzie jednak nic warte - dodał piłkarz, którzy strzelił na mundialu już dwie bramki.Mundialowe Rebusy Janusza - zmierz się ze wszystkimi!


Zdjęcie GGER07: Niemcy - getry Adidas Zdjęcie SGER09: Niemcy - spodenki Adidas Zdjęcie Spokey Piłka nożna Niemcy 82825
GGER07: Niemcy - getry Adidas SGER09: Niemcy - spodenki A... Spokey Piłka nożna Niemcy 8...
SprawdĽ ceny » SprawdĽ ceny » SprawdĽ ceny »
Ľródło: Okazje.info


Więcej o: