Mistrzostwa świata w piłce nożnej 2014. Krul ćwiczył obronę karnych w przerwie. Gra psychologiczna?

Tim Krul, bohater serii rzutów karnych z ćwierćfinałowego meczu Kostaryka - Holandia, w przerwie meczu ćwiczył bronienie rzutów karnych. Czyżby Luis van Gaal już szykował się na 120 minut rywalizacji i serię "jedenastek"?

Luis van Gaal najwidoczniej ma ochotę powtórzyć zmianę z ćwierćfinałowego meczu z Kostaryką. Tim Krul, bramkarz Newcastle i rezerwowy golkiper reprezentacji Holandii, w przerwie meczu Holandia - Argentyna (0:0 do przerwy) ćwiczył interwencje przy rzutach karnych.

Holendrzy do półfinału awansowali po niespodziewanie dużych męczarniach z Kostaryką. Po 120 minutach był bezbramkowy remis i gdy sensacja była o krok, w ostatniej chwili na boisko wszedł Krul, który broniąc dwa rzuty karne, dał Holandii awans.

Czy w środowym półfinale ta historia może się powtórzyć?