Sport.pl

Motocykliści pobili się w trakcie wyścigu. Obydwaj zostali surowo ukarani [WIDEO]

Dwaj motocykliści zostali zdyskwalifikowany na dwa lata za ich zachowanie podczas wyścigu w Kostaryce. W trakcie rywalizacji zaliczanej do mistrzostw kraju, pobili się na torze.

Po wyjściu z ostatniego zakrętu, Jorge Martinez walczył o pozycję z Marionem Calvo. Obydwaj motocykliści zderzyli się ze sobą, a Martinez walczył, aby nie spaść z motocykla. Złapał się maszyny swojego rywala, który widząc całą sytuację, zatrzymał się obok toru. Calvo otrzymał bokserski cios, który sprawił, że natychmiast upadł ze swoim motocyklem, po czym postanowił się zrewanżować. Doszło do bójki, choć kilka metrów od obydwu zawodników dalej toczył się wyścig. Sędziowie postanowili w tym momencie wywiesić czerwoną flagę i przerwać rywalizację.

Po tym zdarzeniu obydwaj zawodnicy zostali zdyskwalifikowani na dwa lata. Incydent miał miejsce w lutym, ale dopiero teraz kostarykańska federacja motocyklowa wydała werdykt w tej sprawie, argumentując karę tym, że zachowanie motocyklistów było karygodne i godne potępienia.

Więcej o:
Komentarze (3)
Motocykliści pobili się w trakcie wyścigu. Obydwaj zostali surowo ukarani [WIDEO]
Zaloguj się
  • 2fat

    Oceniono 2 razy 2

    Widać że ten który się uczepił był z tyłu i złapał za motocykl pierwszego po czym go zaatakował. Nie rozumiem jak można było dyskwalifikować obu.

  • mhjunior007

    Oceniono 2 razy 0

    Jakim trzeba być kretynem, żeby walić w głowę w faceta w kasku?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX